Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos baba fel akar ülni?

5 honapos baba fel akar ülni?

Figyelt kérdés

5 honapos lanyom állandóan húzza elore magat a babakocsiban, a hordozoban van, hogy fekve is. Elore hajtja a fejet meg a nyakát is.

Ez normális ? Mennyire egészségtelen ?

Tudom, hogy a babák nem hasizombol ülnek fel hanem maszasbol de csak igy tudtam ki irni...


2017. márc. 31. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
5 honaposan mar erdekli sokminden oket, persze, hogy fel akarna ulni, jobban latni mindent. Lanyom egyebkent nem maszasbol ult...Maszni abszolut nem tudott meg mikor 6 honaposan stabilan ult mar. O a pihenoszekebol huzta fel magat eloszor ulesbe. Kisfiam sokkal kesobb tanult meg ulni, talan mar 9 hos is volt mire sikerult neki ugy, hogy ne doljon mindenfele.
2017. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Az enyem 6 honaposan allt. Mit csinaltam volna, le kellett volna kotozni? Teljesen normalis h 5 honaposan ul.
2017. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azta... Akkor nem lesz gerincferdulese ? A babakocsit mar megdontottem neki, had nezelodjon.
2017. márc. 31. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk is ilyen volt. Szóltam védőnőnek, orvosnak is, mert döntött pihenőszékből felhúzta magát, bár nem 5, hanem 6 hósan. Azt mondták, nem baj. Ettől függetlenül én nem ültettem a gerince miatt soha. De ha ki tudta nyomni magát félülésből, akkor hagytam.Egyébként 9 hó + pár napra ült ki magától.
2017. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valoszinu valami teljesen mas velemenyt kellett volna irnunk, mert ugy latom valakinek nagyon nem tetszett egyik valasz sem...
2017. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek + adtam.
2017. ápr. 1. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!