Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki egy darabig...

Van itt olyan, aki egy darabig együtt aludt babájával? Csak olyan válaszoljon aki nem kötekedni vagy okoskodni akar.

Figyelt kérdés

Anyósoméknál lakunk ideiglenesen, és sajnos a szobánk az pont árjáró ház, a másik szoba és a konyha között. Így hát nem igazán tudjuk a kiságyában altatni.

De majd a későbbiekben, ha már áttudunk költözni saját házba, a saját ágyában fog aludni.

A kérdés az, hogy mennyire lesz nehéz majd vissza szoktatni a saját ágyába?



2016. jún. 22. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk két év után egy pillanat alatt visszaszokott. Szerintem gyereke válogatja.
2016. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is gyereke válogatja mert 2 évig velünk aludt a mi babánk is.
2016. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jól leírtam :)

Tehát könnyű volt visszaszoktatni :)

Gyereke válogatja szerintem is.

2016. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Egyetértek. Gyerekfüggő. Mindig együtt alszunk a zürős időszakokban, nem vagyok hajlandó felkelni százszor éjszaka és sírni pedig nem hagyom. Most is több, mint egy hónapig együtt aludtunk (jött a foga) és gond nélkül visszaraktam a kiságyba miután megnyugodott. De ez minden gyerekre igaz.
2016. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
* mármint visszaraktam a kiságyba, miután megnyugodott, vagyis miután véget ért a nehéz időszak. Azóta reggelig alszik egy nyikkanás nélkül. Pedig nem kicsi már, 14 hónapos, szóval megvan a magához való esze...
2016. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyerek függő az én lányom 3 evesen is velem akar aludni, a kereszt fiam meg kapott egy alvó plust es 2 evesen egy nap alatt atszokott
2016. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én mind a kettőjükkel együtt aludtam, mert

- nagyon zombi voltam éjjel, amikor felébredtek és csak nyöszörgés volt, de menni kellett hozzá megnézni

- jobban tudtam pihenni, félálomban észleltem, hogy ébredezik, vagy még van félórám az ordításig

- sokszor az elején úgy aludtak el, hogy a feneküket kellett lökdösni és ez sokkal kényelmesebb volt, ha vele aludtam el én is

- éjjel cumisüvegből etettem, ha pl. felkeltem pisilni, akkor megmelegítettem és bevittem magammal a takaró alá melegen tartva ezzell a tejet és második nyüsszögésre már etettem is, nem keltettem fel a többieket az üvöltéssel (szoptatással is hasonló, csak az náluk egy óra is volt, üvegből meg 5p és alvás)

- ez kb 1-1 hónapig volt így, aztán egyre többet kezdtek el aludni éjjel és 6-8 hét körül már nem ébredtek, akkor már kiságyban aludtak.

- nem volt egyáltalán nehéz átszoktatni, de nekem a fejem felett aludtak keresztben, mert mellettem nem tudtam tőlük aludni.

2016. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A lányom 7 hónapig aludt velem egy ágyban, egy pillanat alatt visszaszokott a sajátjába
2016. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerek fuggo. Nalunk a kezdetektol kulon szobaja, es kulon agya volt. Beteg lett 14 honapos kora korul, magunk koze vettuk. Persze vagy 1 honapig ott is ragadt. Aztan gondolt egyet, es mar nem akart velunk aludni. Es ez azota igy van. Ha beteg velunk, aztan vissza. Szerintem pl. az agyaban esti mesevel siman at lehet csalni. 😉 Ki kell talalni, mivel lehet ott marasztalni. 15 hosan pl. leesegatlos ifjusagi agyat kapott. Az nagy szerelem volt. Buszke ra, es tenyleg csak ha beteg, akkor jon ki belole. Puhatold ki, mivel tudod ravenni arra, amit te szeretnel.
2016. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyobbik 'öcsém' 3 évesen átment maga, a kisebbik még 8 évesen is hisztizett, hogy anyjánál akar aludni,szóval tényleg gyerekfüggő.
2016. jún. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!