Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy megy a gyerekorvos váltás?

Hogy megy a gyerekorvos váltás?

Figyelt kérdés

Sose szerettem a régi gyerekorvosunkat, mert egyik nap ezt mondja, másik nap azt. Igazából annó a védőnőm felkészített hogy 5 anyukából 4 átmegy másik orvoshoz, de eddig húztam az időt. Most már elköltöztünk onnan, de egyenlőre nála maradtunk,mert csak 3 havonta kellett mennünk, és azt kibírtam. De egyre jobban érzem hogy nem szeretném hogy a kisfiam nála legyen. Megbízhatatlan.

Igazából ugyanabban a városban élünk, nem messze költöztünk, olyan 20 perc gyalog, de az új orvosunk 2 utcányira lakik, ami max 5 perc gyalog. Szóval úgy érzem, át kéne jönnünk az új orvoshoz. Viszont nem voltam még ilyen helyzetbe, és nem tudom hogy hogy működik a dolog. Barátnőm szerint kérdezzem meg hogy "vállalja-e" a kisfiamat?! De nekem ezzel a kifejezéssel nagyon furán hangzik a dolog.

Szóval mit kell mondanom? kell valami magyarázat amiért nem szeretnék többet a régi dokihoz járni?

Én azt gondoltam hogy annyit mondok hogy közelebb költöztünk, és nem szeretnénk a régi orvoshoz járni, és örülnék ha a kisfiam hozzá tartozna ezentúl, ha ez nem probléma. De igazából lehet hogy ez is tök béna monológ.


Szerintetek?

Oda telefonáljak előtte, vagy csak menjünk be tanácsadásra? köszi a segítséget



2017. ápr. 4. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg interneten, lehet hogy körzet szerint is oda tartoztok, így simán minden nélkül csak mész a gyerekkel, ha beteg és közlod, hogy költöztetek. Amúgy meg oda mész a tanácsadásra és ott lemondó, hogy szeretnél ide atjelentkezni. Nem szoktak megkerdezni, hogy miért.
2017. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bementem az új dokihoz,hogy ide szeretnénk jönni...ennyi volt az egész. Ő átkérte a kartont a régi helyről. A körzetis nem mondhatja azt,hogy nem..de ha nem körzetis akkor viszont sok olyat hallottam,hogy azt mondták,bocs,de nem.
2017. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bementünk az uj dokihoz,hogy a régihez nem szeretnénk járni,mert nem megfelelö számunkra,járhatnánk e hozzá.

Azota az ujhoz járunk.

Ö elintézett mindent.

Mi amugy egyszer pont akkor mentünk amikor a régi helyett az uj rendelt,helyettesitette,igy kézenfekvö volt minden.

2017. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!