Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az eddigi popsikrémünk nem...

Makrevit Judit kérdése:

Az eddigi popsikrémünk nem volt elég, de beszereztünk egy Sudocremet. Ez az 1-2 nap nagyon szupernek tűnik. Mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Nagyon nem akarok részletekbe menni, de nem rég kezdtük el a fogzást és, hát értitek ti, hogy mivel jár ez a pelenkában.

2017. ápr. 7. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.Ha megszületik a pici nála is ezt fogom használni.
2017. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is nagyon szeretem, mi mindig Sudocremet hasznalunk, soha nem volt meg csak piros sem a babapopsi. En ajanlani tudom. Viszont van aki azt mondja, hogy csak akkor kell hasznalni, ha bepirosodik a babanak a feneke. Mindenesetre csak jo velemenyeket hallottam rola.
2017. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos koráig csak gyógyszertári popsikenőcsöt használtunk. Míg nem jött a foga, elég volt, nem volt sosem piros a popsija. Utána kezdtünk el Sudocremet használni, és tökéletesen bevált. Nem kellett tovább keresgélni szerencsére.
2017. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Én még magamon is azt használom ha valami hátso fertályi problémám adodik.

De sok másra is jo,pl ha nyáron a napon megpirul a bör,ekcéma,stb.

2017. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyetlen baj vele az, hogy az osszetevok kozott "zinc oxide" van, amit borrakkelto lehet. Tehat en nem hasznalom mar, egy ideig en is hasznaltam, de miota tudom azota nem. Inkabb gyogyszertari amiben nincs.
2017. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azillatát imádom. Órákig szagolgatnám a tégelyt:)
2017. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Baranka ***** válasza:
Mi anno 2013-ban kaptunk egy 400 grammos tégelyt. A negyede még mindig megvan. Imádom az illatát, kevés is elég belőle.
2017. júl. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!