Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy a Laevolac szirup...

Igaz, hogy a Laevolac szirup káros, mivel tömény cukor?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 12:26
 1/5 A kérdező kommentje:
6 hónapos a fiam és a hozzátáplálás miatt 3 napja nem kakilt. Ma végre sikerült, de rettenetesen sírt közben és kb. 3-szor annyi adag jött belőle, mint egy átlagos napon... Nagyon szeretnék neki segíteni, valami gyors szerrel, sokat olvastam itt erről a szirupról, de azt írta egy anyuka, hogy semmiképpen ne adjuk a gyerekeknek, mert tömény cukor...
2010. máj. 13. 12:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen cukor. De szerintem semmi baja nem lesz a babádnak ha egyszer adsz neki ilyet.

Az én fiamnál rendszeresen kellett használni még mikor egészen pici volt, semmi más szer nem használt nála csak ez.

2010. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nálunk a szilva mindig megteszi a hatását :)

szerintem tarts otthon üveges szilvát

2010. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kamillatea, de az is csak cukorral segít. Étkezés előtt adj neki. Én bio kamillát veszek a dm-ben, abból főzöm neki. 1 decit bevág este a főzelékre, másnap tuti lesz kaki :) Pedig alig rakok bele cukrot...

Esetleg figyelj arra, mit eszik... Banán, alma és a répa is szorulást csinál, a barack, szilva meghajtja. Én az utóbbiakat nem tudom adni, mert bukik, és ezek nagyon savasak, úgyhogy marad a tea esténként. Kamillát csak akkor adok, ha gond van, amúgy gyümölcsteát iszik, és már régóta nincs ilyen problémánk. Valószínűleg a plusz folyadék is segít.

2010. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és tényleg evés előtt használ legjobban, de én a bukás miatt nem tudok neki evés előtt adni...
2010. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!