Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött baba ruháit milyen...

Újszülött baba ruháit milyen öblitővel és mosószerrel mossam?

Figyelt kérdés
Nyáron fog születni a baba de szeretném elötte kimosni a ruháit, ti mit ajánlatok?
2017. ápr. 11. 11:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tomi baby mosószert, coccolino sensitive öblítőt használok.
2017. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%

Próbáld meg ahhoz hozzászoktatni, amivel ti is mostok. Minden, az ágyneműtől kezdve apa pólójáig ez fogja körülvenni, ezzel érintkezik.

Először bármitől kiütéses lehet a bőre, tulképp bármire érzékeny lehet. És a gyengébb időszakaiban 1/3 ecetet, vizet és 6-8 csepp illóolajat öntöttem be öblítőnek, finom napsütötte illata lett (levendulát szeretem). Később átálltam a békás öblítőre, de van egy francia fa motívumos semleges mosószer család is, kipróbálhatod.


Ami legyen otthon: kezdő tápszer és cumi, ha nem jönne meg a tej, Espumisan csepp(újszülötteknek is jó, ez kapásból megszünteti a hasfájást).


Az én 2.-om is nyári. Jó babázást!

2017. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!