Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött baba ruháit milyen...

Újszülött baba ruháit milyen öblitővel és mosószerrel mossam?

Figyelt kérdés
Nyáron fog születni a baba de szeretném elötte kimosni a ruháit, ti mit ajánlatok?
2017. ápr. 11. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
En Persil fokyekony sensitivvel, oblito teljesen felesleges, csak egy plusz vegyszer.
2017. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Azzal amivel késöbb is mosni fogod, amivel a ti ruháitokat is mosod. Mivel a gyerek veletek is érintkezni fog, méghozzá szorosan, ezért felesleges neki valami plussz mosószert beszerezni.


Öblitöt én sem használok, szerintem is csak plussz vegyszer aminek semmi értelme nincsen.

2017. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Az öblítők reklámjában gyakran elhangzik: illatuk milyen sokáig érződik.

Ha belegondolunk, ameddig érezni illatát, addig jelen van a testidegen vegyszer.

Öblítő tehát -részemről- nem javasolható.

2017. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Tulajdonkeppen majdnem mindegy. Moshatod kapszulaval, mosoporral, gellel, csak keveset tegyel hozza. Eleg 40 fokon mosni.

Lehet Persil, Ariel, stb.

En oblitot is hasznaltam. Soha nem volt gond.

Harom gyerekem van.

2017. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Babàknak való Persil ( por) + Silan sensitive. Lehet h felesleges külön mosni az ő cuccait de nekem olyan jól esik szimatolni mosás után mert ő jut róla eszembe :)
2017. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Én Tomi babyvel mostam anno, és fehér lenorral öblítettem. Mindkettő sensitive.
2017. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én Ariel sensitive-vel mostam. Most is azzal mosok.

Válassz egy számodra szimpatikust, próbáld ki. Úgy is ha megszületik, akkor fogod látni, hogy érzékeny-e rá a bőre. Van hogy a harmadik típus lesz a jó, lehet hogy az első egyből beválik, mert vagy jó minőségű, vagy nem olyan érzékeny a babád bőre. Tőle fog függni :)

Ha mégsem válik be, majd elhasználod a saját ruháitokhoz a mosószert.

2017. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Tomi baby colorral mostam, öblítővel eleinte nem, később (kb pár hónapos korától) silan sensitive öblítővel.
2017. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én persil sensitiv mosószerrel és a rózsasín lenor öblítővel mostam. ztán később már a mi mosószerünkkel, de az öblítőt magunknak is ezt használom.
2017. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal mostam, amivel a miénket (Persil, Ariel/Lenor), és mindig külön adagban. Sosem volt gond egyik babámnál sem emiatt.
2017. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!