Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mosószerrel érdemes...

Mókica84 kérdése:

Milyen mosószerrel érdemes mosni az újszülött baba ruháit? és folyékony vagy por a jobb? tapasztalatok is érdekelnek?

Figyelt kérdés

illetve nem tudom hogy jól tettem-e de a dreft folyékony mosószert vettem sensitive-t amit babáknak is ajánlanak?

van valakinek tapasztalata ezzel a mosószerrel kapcsolatban?


2012. jan. 16. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én folyékony Ariel-el mosok minden ruhát. A babámét sincs. Semmi gond nincs vele és a foltokat is szépen kiszedi!
2012. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem külön sensitive mosószert hanem azzal mostam amivel a miénket is.Sűrűn mosok alacsony hőfokon így csak folyékony mosószert használok.Az öblítőnk különböző csak, a babának gabit veszek (isteni illata van)
2012. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kerria ***** válasza:

Én azt hogy porral mosok, vagy folyékonnyal, azt nem a baba érkezése döntötte el. Míg a városban laktunk, kemény volt a víz (keményebb, mint a mostani lakhelyünkön), és abban nem oldódott fel rendesen a por, csak 60 fok feletti mosásnál volt kedvezőbb, de ott sem tökéletes. Így addig amíg ott laktunk csak folyékonyat használtunk.


Jelenleg amelyik kedvezőbb árban van, azt vesszük, mert itt fel tud oldódni a mosópor is, mosás közben.


Ugyanazt használom az elejétől kezdve a babának is, amit mi is használunk (Tomi kristály), az övébe nem teszek öblítőt. Nem tudom allergiás lenne e rá, de jobb számomra a békesség.


Dreft-et én anno a fekete ruhákhoz használtam, de nem tapasztaltam hogy annyira megőrizné a színeket. Puhának puha volt a ruha, de a mostanival is maximálisan jó.

2012. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vettem Neki sensitiv mosóport mert nagyon fehér érzékeny a bőre. Ugyan így öblítőt és mosószódát.
2012. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én mosószódát használok, lágyítja a vizet is és tisztít!nekem mindig feloldódik ha 30fokon mosok akkor is...

öblítőt pedig Frosch-t .

2012. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi ilyen mosószert használunk (Dreft Sensitiv) és bevált. Soha nem volt semmi baja tőle. Öblítőt nem használok a ruháihoz. Most 9 hónapos a babánk, de még mindig ezzel mosok Neki.
2012. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az auchan saját márkás babamosógéljét használom.

Meg vagyunk vele elégedve nagyon!

2012. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!