Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1400 km autóval félévesen?

1400 km autóval félévesen?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk. Nyáron haza szeretnénk menni Magyarországra, akkor lesz féléves a kisfiam. Van valakinek ilyen tapasztalata, hogyan bírta a baba a hosszú utat? A legrövidebb idő, ami alatt hazaértünk 13 óra volt, a leghosszabb 21.

Vagy én és a baba menjünk repülővel? Azt is nyűgösnek érzem, szopik, a reptéren nehéz lenne etetni, rengeteget kell várni, meg aztán nem is Budapesten élünk, még onnan haza is kellene jutni.

Édesanyám nagyon nehezen mozog, szinte lehetetlen, hogy ki tudjon utazni hozzánk, és még nem is látta a legkisebb unokáját.

Ti hogyan oldjátok meg, külföldön élő anyukák?



2017. ápr. 15. 15:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyedül több tucatszor repültem már, azt is láttam, mennyit szoktak sírni a babák fel- és leszallaskor. Most én is ezt látom jobb megoldásnak.

Ezek szerint senki nem indult még neki ekkora útnak autóval, ez sem lehet véletlen 😀 Pedig bíztam az Angliában elő egyébként erdélyi anyukák tapasztalataiban.

Bizony álltunk már mi is órákat a német autópályán sok-sok órát, főleg nyáron, a tél még hagyján.

Anyut kihozni nem opció, vidéki nagyvárosban él, repülő Budapestről van csak sajnos, ő 80 éves, irtó nehezen mozog.

Igazatok van, túlgondolom én ezt a repülést, az a könnyebb megoldás.

2017. ápr. 17. 01:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem auto se katasztrofa. Mi tervezunk fel evessel kirandulni. Ejjel indul neki igaz nwm husz oras ut de 8-9 igen. Menjetek ejjel furdes utan. Akkor aludna nagy reszt. Mikor ebred pedig kiveszed es meg eteted. Aztan haladtok tovabb. Hisz az auto elnyomja ot. A repulo sem veszes. Ha felszalltok szoptasd, ha leszalltok szinten szoptasd. Ilyenkor nem faj annyira a fulecskejuk.
2017. ápr. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!