Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.! Nyelt már le valakin...

S. O. S.! Nyelt már le valakinek a babája szivacs darabot? Lett valami baja?

Figyelt kérdés

Kislányom kiharapott egy fél ujjpercnyi darab szivacsot a fürdetőszivacsából... Lesz valami baja tőle? Vagy csak simán kikakilja majd? Nem tapad le neki valahol?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!


2010. máj. 13. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ekkora szivacsdarab -szerintem- nem okozhat túl nagy bajt. Ha bizonytalan vagy, holnap a védőnőt vagy a gyerekdokit érdemes felhívni!
2010. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


Esetleg valakinek van valami "tapasztalata" ebben?

2010. máj. 13. 19:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ekkora darabtól nem lesz gond,majd kikakilja.

Ilyen tapasztalatom nincs,konkrétumot nem tudok mondani.

Ne aggódj!

2010. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szivaccsal nincs konkrét tapasztalatom (de lehet, hogy csak nem vettem észre :) ), de az én gyerekeim is sok mindent lenyeltek (pici kavics pl.). Azt szokták mondani, hogy ha lement, akkor nincs gond, majd ki is fog jönni :))) Ha nyugtalanít a dolog, hívd fel a védőnőt, de szerintem ő is ezt fogja mondani :)) 4 gyerekes anyuka
2010. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem lenyelt egy üveggolyót, kisebb fajtát, fogalmam sincs mikor és hol, mivel nekünk nem volt, nem is tudtam meg ,hogy lenyelte addig ameddig ki nem kakilta..na akkor beparáztam..úgy, hogy ha látnám, hogy lenyel egy szivacs darabot meg sem állnék a dokiig, lehet semmi baja nem lesz de a lelkiismeretem nem engedné, hogy ne vigyem el.
2010. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!!!!!
2010. máj. 13. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Inkább fuss egy felesleges kört,vidd el az orvosi ügyeletre!
2010. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az ügyeleten kiröhögnének. Majd kijön, bent még semmi nem maradt. Még lehet a gyomorsav meg is emészti.
2010. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A lányom úgy 8 hónapos lehetett, amikor desszertként fürdőszivacsot evett:) kb. egy nagyobb babszemnyit tépett ki belőle, és le is nyelte. Nem lett semmi baja, remélem ki is jött, mert hogy őszinte legyek, nem találtam a pelusban a rákövetkező napokban, de tény, hogy nem is nagyon kutattam utána:) Nyugodj meg, nem lesz semmi baj!
2010. máj. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!!!!

Végül csak felhívtuk még azért este az ügyeletet,mert nem hagyott nyugodni a dolog...

Ott átirányítottak minket az idegen testek-es belgyógyászhoz,vagy kihez (a párom beszélt velük,így nem vagyok 100%-ig biztos,hogy oda...),majd azt mondták,hogy majd kijön...


Még egyszer köszi a gyors választ mindenkitől!!!

2010. máj. 14. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!