Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te hozzámennél egy olyan...

Te hozzámennél egy olyan férfihoz, aki megmondaná: ragaszkodik ahhoz, hogy az első fiúgyermek az Ő keresztnevét örökölje?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 14:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Egyertelmuen nem. Nekem ne osszon ultimatumot, mert akkor nem tekint egyenrangu felnek.
2017. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Hmmm...ettől függ a házasság??
2017. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Hááááát. Ez nagyon gyengén hangzik, nem a név miatt hanem mert nem szimpatikusak az ilyen erőszakos, ráadásul maradi gondolkodású emberek.
2017. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41%
Ennyi alapján nem lehet megítélni egy embert. Azért az icipicit összetettebb dolog. Én legalábbis nem a névadási szokásai alapján mentem hozzá a férjemhez..
2017. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Semmi szín alatt. Az ilyen férfiból zsarnok férj lesz, s ha egy nő elválik Tőle, akkor is kénytelen a saját gyermekét azon a néven szólítani.
2017. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
2, a pasas jellemet ez eleg jol tukrozi. Es azon bizony mar mulik!
2017. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Eleve miből gondolja, hogy fia lesz?

Vagy ehhez az elképzeléshez kapcsolódik az "addig meg sem állunk, míg nem lesz fiú is" gondolat? :)


Egyébként kösz nem. Annak ellenére sem, hogy akár lehetne az ő neve is (második keresztnévként), de csak közös megegyezéssel, nem pedig ultimátummal.

2017. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

És ha nem az lesz, akkor elválunk???


Ha az élet egyéb területén jól kijövünk, jó a párkapcsolat, nehéz ilyet elképzelni, hogy ne tudnánk megbeszélni, és "megegyezni". Amúgy meg nem lehet kompromisszumot kötni, Hogy pl 2. névként megkapja?

2017. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ebben nincs semmi. Sok férfi szeretné ezt.

Mi a neve? Neked hogy tetszik? hogy zajlott le a párbeszéd? Pl. Nézd Szívem, ha lesz majd egy kisfiunk nagyon szertném, h a nevemet kapná. Ebben én nem látok kivetnivalót.

2017. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%

Mi lányok is tegyük a szivünkre a kezünket, vannak olyan favorit neveink, akár fiunak, akár lánynak, hogy ragaszkodunk hozzájuk nem? vagy csak nagyon nyomos érv esetén vagyunk hajlandóak megvállni tőle pl. ha nem paaszol a vezetéknévhez.

Ebből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni..

2017. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!