Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te hozzámennél egy olyan...

Te hozzámennél egy olyan férfihoz, aki megmondaná: ragaszkodik ahhoz, hogy az első fiúgyermek az Ő keresztnevét örökölje?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 14:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
85%

Számomra felfoghatatlan hogy ez a házasság kikötése!

Válaszolva a kérdésedre , nem nem adnám a gyerekemnek az apja nevét. Nálunk nem divat, de a pároméknál sem

2017. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
13%
Itt nem arrol van szo, hogy csak akkor veszi el, ha a fiu az o nevet kapja neg. Egyszeruen csak szeretne a ferfi, ha igy lenne, de nem kototte a hazassagot ehhez!!!
2017. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hozzámentem :) Bár csak említésszinten mondta hogy náluk ez hagyomány, apja, bátyja, unokaöccse is István pl. Neki normális jó neve van, de nem akartam hogy ugyanúgy hivják a leendő fiunkat. Mire terhes lettem elkezdtünk nevet keresgélni addigra le is tett róla magától (na jó a kapcsolatunk alatt parszor említettem hogy felejtse el)... Aztán találtunk egy nevet ami mindkettőnknek tetszett és az lett a befutó. De ha nagyon erősködött volna meggyőzhetetlenül nem az az ember lett volna akivel eljutottam volna idáig. Te tudod kihez akarsz hozzá menni.
2017. ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!