Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes turmixgépet venni?...

Érdemes turmixgépet venni? Vagy felesleges kiadás?

Figyelt kérdés
Nincs turmixgépem,most kezdjük a kóstolgatást.Érdemes megvennem,vagy felesleges,mert nem kell,csak az elején nagyon leturmixolni?Eddig botmixert használtam,de az elég darabosan hagyta.
2010. máj. 14. 07:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Hisz a szilva, megy és társait nem tudod villával szétnyomni. Viszont a krumplit ne turmixol, illetve botmixeld,mert tiszta takonyszerű, nyúlós valami lesz. Azt csak krumplinyomón törd át. Még a borsót szoktam neki turmixolni a héja miatt. Tehát biztos jól fog jönni.
2010. máj. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha már nem pici a babád,akkor nem kell feltétlenül pépesre turmixolni. Nem baj,ha egy kicsit darabos,azt jobban szeretik a babák. Észreveszed,hogy így megeszi-e,vagy pépesebben kell neki. 4 hónapos kor után már énsem turmixoltam nekik az ételt.
2010. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
másodiktol kérdezném,hogy 4 hos kor után nem turmixolt?akkor mikor?3honaposan?hisz 4 honaposan kezdjük a kostoltatást nem?
2010. máj. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
5 és fél hónapos,a második foga jön.viszont a darabokat megérzi és összerázkódik.
2010. máj. 14. 08:07
 5/16 anonim ***** válasza:
Én 6 hónaposn kezdtem a kóstoltatást.
2010. máj. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

mindenféleképpen vegyél!! méghozzá ilyet ez nem drága én mindent megcsinálsz vele:


[link]

2010. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van botmixered,az is ugyanolyan jó,nekünk is az van,már 10 hós a babám,de még mindig nem eszi a darabosat,szóval sokáig kell. Lehet,hogy most turmixgépet veszek,mert elromlott a botmixerem.
2010. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is botmixerem van, sikerült vele olyan állagúra turmixolni, hogy megette a fiam. Talán régi tied, nem tudom, de elvileg a botmixer is nagyon jól dolgozik.


Elvileg 8 hónaposan lehet adni darabosabbat, de sok baba csak jóval később fogadja el a nem teljesen pépes állagú ételt, úgyhogy még egy jó darabig turmixolnod kell majd.


Ennek ellenére nem vagyok benne biztos, hogy megérné beruháznod egy másik fajta turmixgépre.

2010. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
olyan a botmixerem,ami robotgéphez csatlakoztatható.jobbak a különálló botmixerek?
2010. máj. 14. 08:29
 10/16 anonim ***** válasza:

8:19-es vagyok

Nekem különálló botmixerem van, és meg vagyok vele elégedve. Sokat használom egyébként is a háztartásban. A férjem még jégkockát is szokott vele turmixolni.

Azt a fajtát nem ismerem, ami neked van.

Nekem a botmixerben az tetszik, hogy sokkal egyszerűbb tisztítani, mint a másik fajtát.

2010. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!