Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes turmixgépet venni?...

Érdemes turmixgépet venni? Vagy felesleges kiadás?

Figyelt kérdés
Nincs turmixgépem,most kezdjük a kóstolgatást.Érdemes megvennem,vagy felesleges,mert nem kell,csak az elején nagyon leturmixolni?Eddig botmixert használtam,de az elég darabosan hagyta.
2010. máj. 14. 07:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
mondjuk helyet sem foglalna annyit.
2010. máj. 14. 09:21
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom a botmixerrel (2 fajta is van),hogy ha elmosom,belemegy a szárába a viz és amikor használom,belefolyik a kajába a gépolajos viz!Szóval elegem van belöle,inkább turmixgépet veszek.
2010. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9%
Én nem vettem. Pedig nagyon gondolkodtam rajta. Nekem se botmixerem, se turmixgépem. Épp azért, mert később nehezen fogadja el a darabos ételt. A fiam 7 hónapos korától kapja a darabos ételeket, semmi baja tőle, nem öklendezik, nem köpködi ki. Villával török neki össze mindent, ami esetleg olyan, azt még szűrőn átpasszírozom, de nem pépesítek semmit. Ma halat fogunk kóstolni, és nem fogom passzírozgatni, kis falatkákat fog kapni. Ja, és foga még 1 sincs.
2010. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert turmixolod, elfogadja később a darabos ételt.

Ez nem ttől függ, hanem, hogy mikor érik meg rá, hány foga van stb.

2010. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincs turmixgépem, csak két botmixer. Egy sima meg egy robotgéphez csatlakoztatható. Az utóbbit használom, mert a simát képtelenség kitisztítani.

Turmixgépet szerintem csak a baba miatt ne vegyél.

2010. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem botmixerem van, szerintem nagyon hasznos dolog. A kisfiam 11 hónapos múlt, de még mindig sokat turmixolok neki, mert még csak 2 foga van, most jönnek a felső metszői. Nekem akkor szokta darabosan hagyni a botmixer, ha kevés volt a kaja mennyisége, vagy ha tűl sűrű volt az étel. Ha megfelelően higítod, akkor nem marad darabos. Mindig anyatejjel, főzőlével vagy forralt vízzel higítom az ételeket.
2010. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!