Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császáros Anyukák! Nagyon meg...

Császáros Anyukák! Nagyon meg vagyok ijedve! Mitől fájhat az oldalam?

Figyelt kérdés
Terhességem 29 hetében volt ilyen oldal fájdalmam, akkor az uh. kimutatta,h nincs kóros elváltozás csak a májam csuszott el egy fél ujjpercnyit a baba miatt. Most egy pár napja megint olyan fájdalmat érzek az (jobb) oldalamban. DE NEM VAGYOK TEHRES! Kicsit meg vagyok ijedve, orvoshoz kéne forduljak? És kihez: nőgyógyász vagy körzeti? Ja, és terhességi toxémiás lettem és a 37. héten sürgősségi császárral szültem meg a kisfiam, akinek hálisten semmi baja. Most 10 hós cuki kisfiú! :) Van vkinek hasonló fájdalma császár után? Lehet,h ez amugy normális???
2010. máj. 14. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet hogy peteérésed van? Nekem akkor szokott szurkálni az oldalam.
2010. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem jobb oldalon bordaív alatt szokott fájni az epehólyagom-nem kellemes(megtört epehólyagom van),viszont ezt belgyógyászati ultrahanggal lehet látni.

Terhességem alatt fokozódott a fájdalom ahogy nyomta a baba.

Én is császárral szültem 1 hónapja de azóta viszont nem éreztem.

Jobbulást!!

2010. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!11 hónapos a kisfiam ,szintén toxémiás voltam.Amikor rákérdeztem a dokimra,hogy miért vannak még mindig fájdalmaim (a borda alatt is)azt mondta nehezebben regenerálódik a szervezetem:(A mai napig szokott égni a varrat helye is mint amikor frissen varrták,pedig komplikáció mentessen gyönyörűen gyógyult.35 éves 2 gyerekes anyuka vagyok(lehet ez már a korral jár nálam)
2010. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!