Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor cseréltétek ki a rácsos...

Mikor cseréltétek ki a rácsos kiságyat heverőre, leesésgátlós ágyra? Hány hónapos volt a picitek?

Figyelt kérdés
Az Én gyerkőcöm, nagyon-nagyon forgolódós, félek, hogy leesne, még igy is, hogy van védő...
2010. máj. 14. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, amikor a fiam már egyedül kimászott a kiságyból. Féltünk, hogy egyszer kiesik mászás közben, így inkább vettünk egy leesésgátlós ágyat. Ha jól emlékszem, kb 2 éves lehetett. Mennyi idős a gyerkőcöd?
2010. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
18 hónapos volt a fiam mikor áttetük a rácsos ágyból egy autós ágyban aminek van ajtaja, így estére azt be szoktuk csukni és így nem eshet ki. Szerencsére értelmes gyerek és megértette, hogy abból nem szabad kimásznia, ha ki akar jönni mikor felkell akkor szól. Mikor áttetük sokkal jobban aludt, mert több helye volt forgolódni, mert nekem is állandóan vándorol alvás közben. Lefordulni biztos nem fog, azt meg szépen el kell neki magyarázni, hogy nem szabad felállni és úgy kimásznia.
2010. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

17 hónapos a lányom, már megvettük a leesésgátlós kiságyat, de azt beszéltük meg, hogy csak nyáron rakjuk össze neki, szóval kb 19-20 hónapos lesz. Mi olyat vettünk, ami 3 oldalán körben támaszos, és a 4. oldalon van egy leszerelhető leesésgátló (ikeás az ágy).

Szerintem jó a leesésgátló, nem hinném, hogy leesne a babád, akárhogy forog is.

2010. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!