Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek ilyen sapkát? Termész...

Vennétek ilyen sapkát? Természetesen nem a színére, formájára vonatkozik a kérdésem, hanem a napsütés elleni faktorvédelem hatásosságára.

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 14. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiért nem, de a színe teszik.

Az én lányom fején 1 percig se lenne, nem tudom mi lesz nyáron, most 14 hónapos. Minden leszed a fejéről.

Egyenlőre nem adok rá sapkát.

2010. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most fogok neki hasonlót venni. Véleményem szerint ártani nem árt, ha olyan anyagból készül ami szűri az uv sugárzást. Bízom benne, hogy nem átverés.

2010. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a célnak megfelel egy nagykarimájú kalap is, vagy olyan aminek van simlije és esetleg hátul tarkóvédője.

Feltételezem nem lesztek kint órákat a napon babával, így felesleges ennyit költeni egy sapkára. Bőven elég a naptej + body vagy póló + sapka szerintem a nap ellen.

Mi vettünk tavaly egy ilyen márkájú napszemüveget a babánknak, de mindig levette.

2010. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A célnak bármilyen karimás , sirtes sapi megfelel... (teszveszen akár 1 ftért kapsz)

Szeümvegben meg csak a Polaroid márkára esküszöm, mindegyikünknek az van.

2010. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hacsak nem egeszen kisbaba, akkor felesleges penzkidobas, mert ugyis leveszi. Mivel nekem kisfiam van en ezt igen egyszerüen oldom meg, nyaron nullasgeppel letolom a hajat es a fejböret is bekenem 50faktoros naptejjel. De ahogy mi sem, gondolom ti sem lesztek orakat a 40fokban a napon, igy meg meg feleslegesebb ez a sapi es ahogy elöttem is irtak, jo erre a napra barmilyen sapka is.Nekünk kendönk van, azt a fejere kötöm ha muszaly es kesz. nehezebben tudja levenni es ha bevizezem a nagy melegekben akkor erzi hogy hüti es nem is akarja levenni.

Amugy cuki a satyek.

2010. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!