Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, levagatnatok a...

Anyukak, levagatnatok a hajatokat nagyon rovidre mert ugy praktikusabb?

Figyelt kérdés
A baba egyfolytaban tepne a hajam, ezert kontyban van elol pedig szorosan hatra van fogva hajraffal. De mar elegem van a csattokbol,hajrafokbol. A ferjem utalja a rovid hajat. En viszont hajlok ra h levagassam. Fulig-allig erore nem akarom vagatni mert az rosszul all, az egesz rovid viszont jol. Ti megcsinaltatnatok akkor is ha nem tetszik a ferjeteknek?
2017. ápr. 29. 21:18
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
67%
Nem engedném a gyereknek hogy tépje a hajam...
2017. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
50%

Nem.

Utana meg majd rinyalsz ha felrejar, ugye?

Nyilvan nem a rovid hajad miatt, hanem azert mert megyszuletett a gyerek, abban a percben teszel arra, hogy O mit gondol.

2017. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
46%
csak a baba miatt nem, de ha magad miatt akarod akkor hajrá. nehogy már a férjed mondja meg hogy mit tehetsz a saját testeddel és mit nem.
2017. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%
Nem!
2017. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
70%

Én levágattam. Az én férjemnek sem tetszik a rövid haj. Mondtam neki, hogy nekem meg nem tetszik, ha ő borostás. Erre azt válaszolta, hogy akkor akár kopaszra is nyirathatom, ő sem fog gyakrabban borotválkozni. Szerencsére nem jár azért félre, mert olyan frizurám van, amilyet én szeretnék, és nem olyat, amilyet ő.

Egy ideig rövid hajam volt, utána megint megnövesztettem, most már megint hosszú.

2017. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Eddig is csinaltam olyan dolgokat neha amire azt mondta h nem tetszik neki de mikor meglatta a vegeredmenyt akkor meg imadta (muszempilla, gellakk,kulonbozo sminkek). Es nagyon szereti hatrafogva kontyban a hajamat szoval nem ertem mi kulonbseg a hatranyalt lelapitott haj es a rovid kozott.
2017. ápr. 29. 21:31
 7/35 anonim ***** válasza:
66%

A legnagyobb butaság levágatni a hajad a baba miatt. Lófarokban legalább nőies, csutkára levágva pedig nem az. Főleg a 70-es, 80-as években követték el a nők ezt a hibát, ma már alig van olyan marha, aki ezt csinálja. A baba hamar le fog szokni a hajtépésről, ha következetes vagy vele. Utána meg sírni fogsz, hogy nem nő olyan szépen, mint lánykorodban, mikor nő már vissza.

Ha a baba nélkül is levágatnád, a férjed se számít, annyira akarod, akkor persze hajrá, de a babát ne hozd fel indoknak.

2017. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az allando lofarok rossz a hajnak, a rovidre vagassal viszont megszunik a csatok, gumik okozta huzas es a torott hajvegek is eltunnenek...na mindegy ugyis eldontom. Majd megirom mi lett :p
2017. ápr. 29. 21:38
 9/35 anonim ***** válasza:
59%
Én levágattam, de nem csak praktikus okokból, hanem mert nem éreztem úgy jól magam, hogy állandóan össze van fogva, és valami igazi csinos frizurát akartam. Jól sikerült, azóta is úgy hordom, a férjem is megszerette. Ha tudod hogy jól áll és elég ügyes a fodrászod, szerintem kipróbálhatod. Ez csak haj. A férjed ettől nem fog kevésbé szeretni, maximum ha nem tetszik pár hónapot átvészelsz és visszanöveszted.
2017. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
56%

Ha ez nehézséget okoz hogy hogyd fogd össze a hajad hogy kényelmes legyen akkor sok gond vár még rád.

A másik dolog pexig az hogy az állig érö hajadat is ugyanugy tépni fogja ráadásul azt össze se fogod tudni kötni.

Érdekes nekem elég egy nagy csat vagy vastag gumi ami nem tesz kárt a hajadban azt csókolom problema megoldva gyerek elött is itthon mindig ugy van a hajam de amugy meg semmi pénzért nem vágatnám le.

2017. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!