Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alacsony testhő, izzadás! Mit...

Alacsony testhő, izzadás! Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A 3 hónapos kislányom elég sokat izzad, ilyenkor nagyon meleg a feje, háta, mindene, szinte "süt". Többször mértem ilyenkor, hogy nincs-e láza esetleg és nagyon meglepődtem, mert 35,4 körül volt mindössze a testhője. Volt másnak is ilyen?Ez nagyon alacsony,nem?

A szobában egyébként 20 fok van (eddig 21-22 körül volt, de visszavettük), egy body és egy rugdalózó van rajta, vékony takaróval. Lehetséges, hogy ő ennyire nem szereti a meleget? Vagy jelezhet valamilyen betegséget?

Nem szeretnék mindenre ráparázni, de első baba, úgyhogy mindig sikerül :D

Köszönöm, ha válaszoltok és segítetek! :)


2017. ápr. 30. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A popsijában mértél ilyen keveset? Beszéld meg a gyerekorvossal!
2017. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, popsiban ennyi!

A védőnőt már kérdeztem, ő igazából nem mondott semmit rá, de mindenképpen beszélek az orvossal is, főleg így, hogy már többször előfordult.

2017. ápr. 30. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Izzadas a noi hormonok miatt van amit a tejbol kap.
2017. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elvinném orvoshoz, egy csomó betegség jele lehet. Inkább zárjátok ki őket.
2017. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is. Mindenképpen elviszem orvoshoz!
2017. máj. 1. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!