Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesen nyújtóztatok úgy,...

Terhesen nyújtóztatok úgy, hogy egész nap fájt a poci utána?

Figyelt kérdés
Akaratlanul ébredés után nagyot nyújtóztam ma és azóta nagyon érzékeny, kissé fáj a poci. Van ok aggódni?
2017. ápr. 30. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj valószínűleg csak becsípődött valami, elmúlik nemsokára.
2017. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! remélem! ;)
2017. ápr. 30. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Terhesen ket dolog van amibol baj lehet, a verzes es az elviselhetetlen eros gorcs.

Minden huzodas, nyomas, fura erzes normalis. En vegig rettegtem de felesleges volt. En is tettem fel olyan kerdest h jaj lehajoltam es azota faj a hasam most mi lesz.

2017. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Aggódás helyett töltsd azzal az idodet, hogy megtanulsz normálisan beszélni. Ez a pocizás elég röhejes egy felnőtt nő szájából.
2017. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Hu ez az utolso nagyon kiosztott...Pocakot nem tegezzuk csak ugy mi ez a rendbontas kerem.
2017. máj. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Jaja, felnott vagy, nincs olyan hogy poci! Rugdalozo sem lesz rugi ha megszuletik a baba, sot, a nyul sem nyuszi es a kutya sem kutyus a 18. szulinap utan. Ezt se tudtad? Meg jo, hogy vannak ilyen felnott nenik a gyakorin mint utolso elotti aki elmondja.

Nehogy becezd a szavakat, mert egy felnott ilyet nem csinal.



Komolyra forditva :) A mehtarto szalagok szoktak kicsit fajdogalni terhessegkor, ahogy nyulnak-huzodnak, a nyujtozkodas erre tett egy lapattal. Ijeszto erzes, de ha nem gorcsos vagy nagyon durva, akkor nincs gond es elmulik.

2017. máj. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél be magnéziumot, az nem árthat és lazít az izmokon.
2017. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te amúgy hallod/látod mit írsz, "nincs olyan, hogy poci". Ezért annyira felesleges volt ezt hozzá tenni, valamint had legyen már jogom úgy nevezni, ahogy az nekem jól esik. Ha ennyire zavar, ugyan válaszolni sem volt érdemes. Milyen ember vagy már, hogy leoltod az embert, mert Te szerinted a becézés nevetséges felnőtt korban. Ezzel eltolni egy ember kedvet komolyan.
2017. máj. 1. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!