Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Örülnétek ezeknek?

Anyukák! Örülnétek ezeknek?

Figyelt kérdés

Pár napja született meg az egyik nagyon kedves ismerősömék babája.

Már nagyon vártam,imádom a gyerekeket.:)

Eddig egy ajándékutalványt készítettem neki saját kezűleg,amit bébiszitterkedésre válthatnak be nálam és csináltattam egy nagyobb méretű body-t saját szöveggel.

Szerintetek ezek jó ajándékok?:)

Akinek még van hasonló személyesebb ajándékötlete arra is kiváncsi vagyok.:)

17/L



2017. máj. 1. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
nem mert nem igazán bíznám a gyerekem egy 17 éves kislányra. a body cuki viszont. de ha annyira közel vagytok akkor lehet ő örülni fog neki.
2017. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Igen, aranyos, kreatív. Szerintem örülni fog, ha szoros a kapcsolatotok. :)

Akkor is, ha nem bízná a gyerekét még rád. A szándék a lényeg.

2017. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!:)

Bár én kislánynak már nem érzem magam és bébiszitterkedem is suli mellett,de mindenki döntse el maga,hogy kire bízza a gyerekét,bár előtte szerintem nem árt megismerni az illetőt.:)

2017. máj. 1. 22:00
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem, de nem is várom el egy gyerektől, hogy ajándékot hozzon.
2017. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nagyon kedves vagy!

Esetleg vasalás-jegyet is adhatsz ki :D Rohadt sok időt elvesz, és a babáknak 6 hetes koráig vasalni kell a cuccait a sterilizálás, fertőtlenítés miatt.

2017. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon örülnék, főleg a bébiszitterkedésnek. :-) Ha még akarsz valamit vigyél házi kaját, én annak nagyon örültem, mikor valaki hozott.
2017. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy örülnék neki, nagyon kedves dolog. 😊 Jó olvasni, hogy vannak még ilyen tinik, akiknek helyén van az értékrendjük. Rábíznám a fiam egy ismerős, hozzáértő és aranyos 17 évesre, csak a mi baráti körünkben nincs már/még ilyen. Meg egyáltalán tini se.
2017. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Még valami: Én egy piros-fehér-zöld kombidressznek örültem volna, ha megajándékozzák a fiam az EB idején, mivel akkor született, de mire a látogatók ideértek volna, a magyar csapat kiesett. Na most ezzel sokat nem segítettem, de talán annyit, hogy ami személyes, ami éppen menő náluk, az csak jó lehet.
2017. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Hihetetlen, hogy sokan még ilyenbe is belekötnek... bár azon lepődnék meg, ha kibírnák.

Egyébként szerintem sem vagy már annyira gyerek 17 évesen, abból kiindulva hogy volt és van aki ennyi idősen már anyuka. Szerintem mindenképp kedved Tőled, én biztosan örülnék neki. Egy kicsit nagyobb babával pedig nagyon jól kilehet jönni, pláne ha már érdeklik bizonyos dolgok (állatok stb.) És szerintem az is nagy segítség, de ez már akár most is, ha elviszed sétálni, vagy csak vigyázol rá, amíg az anyuka végzi a dolgát.

2017. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

Nekem ez kb a biztosítósokhoz hasonlít.

Épphogy baba van, már azt nézik, hogy húzzanak hasznot belőle.

A barátnőim pl ingyen segítettek, szívből, ahogy fordítva is.

2017. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!