Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba neme 18. héten kiderül...

Baba neme 18. héten kiderül végre?

Figyelt kérdés

Nektek mondtak már valamit ilyenkor?

Olvastam, hogy az édesre felélénkülnek, és úgy tervezem, csokit fogok zabálni vizsgálat előtt, akkor talán nem gubbaszt majd. D

Volt valakinél az, hogy a baba túlságosan mocorgott, és azért nem látszott, mije van? Vagy hogy nem mocorgott, mégsem volt takarásban az érdekelő terület? Már nagyon kíváncsiak vagyunk rá.



2017. máj. 5. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

18.heti ultrahangon kérdeztünk rá először a nemére, hiszen addigra már egyértelműen lehet látni, már ha persze megmutatja magát.

Szégyenlős volt, nem nagyon mutogatta magát, és épp aludt is, de nagy nehezen kiderült, hogy kislány. Az orvos mutatta is a képen.

Majd a 30.heti ultrahangon is megkérdeztük, ami már 3D volt. Ott már egyből megmutatta magát.

2017. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg már lehet látni ilyenkor ha megmutatja.

A mi kislányunk szégyenlős volt, csak a 24. héten tudták megmondani.

2017. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pénteken született, előtte hétfőn mutatta meg először magát. Mocorgott, de szégyenlős volt nagyon :)
2017. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Fiam mindig úgy feküdt,hogy nem lehetett látni a nemét, 6ik héten elmentünk 4D-re ott meg az arcát nem mutatta viszont a lába közét folyamatosan! Kislányomat a 18ik héten megtudták mondani.
2017. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes genetikai uh-n is megmondta a doki h kislány. Meg előtte való héten is mondta a nődokim...úgy félszájjal hogy úgy nez kis h kislány de azért még ne rendezkedjünk be rózsaszínűbe.
2017. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Vegre ??

Hova sietsz ?

2017. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha jol helyezkedik meg hamarabb is megtudjak mondani. Altalaban a fiuknal biztosabbak az orvosok es ott hamarabb tudjak mondani. Nekem a lanyjnkra 14 hetesen mindta h mintha fiu lenne. Onnantol egyszer se mert semmit mondani mert nem latta, mig nem a 28ik heten megmutatta hogy kislany. Masnap meg mentunk 4Dre ahol szinten szepen lehetett latni :)
2017. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Ja es igen. A csoki elenkiti oket. En ha csokit ettem nagyon tudott mocorogni. Egyebkent menjetek 3-4dre. Ott 95%-ban azert megtudjak mondani.
2017. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindig. Akkor derül ki biztosan, ha már meglesz. :D Én olvastam olyat itt is, hogy minden vizsgálaton mást mondott a doki.
2017. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából nekem nem is számít, mert semmit nem változtat, nincs "kívánság", hogy mit szeretnénk. Csak olyan jó lenne többet tudni róla. Butaságnak tűnhet, de az zavar, hogy ez egy fontos infó, és nekem, mint az anyukájának kellene tudnom.
2017. máj. 5. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!