Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a héten, hogy...

Ki nem várja a héten, hogy élitek meg ezt az időt amíg kiderül sikerült e?

Figyelt kérdés

Héten csütörtökre nem várom. Próbálok nem rá koncentrálni, de természetesen izgatott vagyok! Figyelem a testem jelzéseit, de természetesen mindig minden ugyan az, és a vége , hogy megjön! Most nagyon el vagyok keseredve, mert mensi előtt 4 nappal mindig ezt érzem mint most! Mellfájdalom,és hasszúrkálás. És úgy érzem ez a hónap se sikerült! Csalódott vagyok.

Ti hogy élitek meg a mensi előtti pár napot?


2017. márc. 20. 11:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem örökkévalóság.

Szurkolok amúgy! :)

2017. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én vagyok így!! Nagyon köszönöm!!!

Én is mindenkinek aki babát szeretne! :)

2017. márc. 20. 12:25
 3/38 anonim ***** válasza:
Én péntekre nem várom. Már alig bírom ki! :D szerdán tervezek tesztelni progipótlás miatt. Ti mikor teszteltek?
2017. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Huu nagyon szorítok Neked!!

Én csütörtökre nem várom, de szúrkál a hasam már, és a melleim is érzékenyek. Szerintem meg fog jönni :(

2017. márc. 20. 13:49
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Én hétfőre nem várom.Nagyon izgulok. Eddig 1 héttel előtte már fájtak a melleim.Most is elkezdet de egy nap után abbahagyta.Nem merem beleélni magam,hogy most sikerült és azért nincs a mensi előtti mell fájdalom.Hétfőn reggelre ha nem jönn meg tesztelek.Neked pedig drukkolok!!!!! :)
2017. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok.Én szombatra várom.Addig nem is tesztelek.Nektek megy a drukk
2017. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! 24. ciklusnap, szombatra nem várom. Múlt héten voltam ultrahangon, ahol egy 40x30 mm-es cisztát találtak (egy hónapja még nem volt), a mai progeszteron vérvétel pedig 21,4 nmol/L. 50 felett jó az endo doki szerint. Így az esélytelenek nyugalmával várom a szombatot. De drukkolok mindenkinek :)
2017. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem sem sikerült. A melleim fájnak, de kezd enyhülni. Ez nálam a menzeszt jelzi :( szedem az e vitamint is, mert múlt hónapban csak 5 mm-es volt a méhnyálkahártyám ovu után, gondolom idő mire kifejti hatását. De nem baj, majd a következő hónapban! :)

Drukkolok mindenkinek! :)

3-as voltam, H.

2017. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Sokan vagyunk, és megy a drukk mindenkinek :))

Majd számoljatok be mi lett a végeredmény! Már én is izgulok. Mindjárt itt a csütörtök.

E vitamin az jó arra hogy a méh vastagsága megfelelő legyen?

Nekem a párom szedi, azt mondta az orvosa, hogy virgoncabbak lesznek a "picik" :)

2017. márc. 21. 07:20
 10/38 Theressita ***** válasza:

Tegnap olvastam a kérdést, majdnem válaszoltam, de ma reggelre megérkezett a nemvárt. Így jártunk. A 8. hónap volt. Ti mióta próbálkoztok? Drukkolok nektek :-)


Amúgy sokan írták, hogy a terhesség elején "mindjárt megjön"-érzésük volt, így a remény megvan, amíg nem jön meg. (Bár, hogy őszinte legyek, pár napja már én is sejtettem, hogy meg fog jönni-úgy lett.)

2017. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!