Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi egy 2 hónapos babának...

Mennyi egy 2 hónapos babának a normális testsúlya? Nekünk most 4223 Gr és azt mondta a doki néni lehetne jobb is! Miért kell egy babának daginak lenni a vékonyabb babák miért nem elfogadottak!

Figyelt kérdés

vannak akik gyorsabban és vannak akik lassabban híznak!

Nem igaz?? Az az érzésem nem táplálom jól a babámat!!


2008. okt. 14. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is kéthónapos a fiam a súlya:4580 g és 50 cm. Azt mondják a méréseknél bőven jó a súlya. Igaz Ő koraszülött volt. Heti 20 dkg az átlagos gyarapodás. szerintem ha jól érzi magát a babád nem sír, és a feje búbján sem süpped be a kutacs akkor eleget eszik. ne aggódj!
2008. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én babám is 2 hónapos es most 4900 gramm.Nekunk meg a doki azt mondta viccesen hogy :hova sietunk?

Szerintem a babádnak normális a testsulya ne aggodj.Kulonben is minden doki mast mond.Nyugi!

2008. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mennyivel született. Az én kisfiam 3400g-mal született és 3240g-mal jöttünk haza a kórházból. Ma vagyunk 2 hónaposak és 5400g.
2008. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi 3150 gr mal születtünk és 2880 nal jöttünk ki a kórházból!!

de volt egy igen komoly műtétünk ,4 hetesen sipoly volt a keresztcsontjánál a kicsi fiamnak!!

Meg 37 hétre születtünk szerintem ezek mind bejátszanak!!

Köszike szépen a válaszokat %

Egyébként a dokinéni megnézte a kutacsát az a feje tetején van??

És nem mondott semmit rá!!

Akkor az jó ??

2008. okt. 14. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jók vagytok, mert tényleg a születési súlyt, na meg a kórházból hazajövetelit kell nézni.

Mi 4455 gr-al/60cm,születtünk és most 6570 gr a babuka.4090-el jöttünk haza, ehhez képest nem vagytok lemaradva.


Amúgy ki tudod számolni, hogy eleget eszik-e, egyik nap méregesd evés előtt-után.

Testsúly grammba szrozva 120=ez a minimum egy nap

és utána szorozva 150-el=ez a maximum mennyiség

2008. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszodat
2008. okt. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!