Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor, hogy sokáig van...

Ilyenkor, hogy sokáig van világos, később fürdettek? Később fekszik le a babátok?

Figyelt kérdés
Nálunk 6-7 között van fürdés, 8 körül alvás, de nyáron olyan jó lenne kb. ilyenkor még egyet sétálni, ilyenkor lesz csak majd hűvösebb. Vagy ez már a babás anyukák sorsa, hogy majd ha nagyobb lesz akkor? Vagy ha majd felnő?
2010. máj. 15. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az a helyzet, hogy az óraállítás előtt 7-kor fürdettünk, és az óraállítás után ugyanúgy 7-kor fürdetünk. Én sem értem a dolgot, azt hittem, hogy majd egy órával csúszik minden, de sajna nem. Egyszerűen megborul 7 előtt pár perccel, úgyhogy muszáj vagyok fürdetni, tápi aztán irány az ágy. Légzésfigyelő-bébiőr bekapcsol, és szomszédékkal szoktunk még kint az udvaron bandázni ilyenkor. De tényleg olyan jól esne egy kis andalgás a csendes utcákon... :)
2010. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet később?

A gyerkőc úgy szokja meg.Ha később fürdeted reggel mindenki tovább tud pihenni.

2010. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy 7-kor fürdetem,fél8-kor már alszik.
2010. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nálunk óraátállítás előtt hatkor volt a fürdés, és nyolckor alvás, azóta hétkor fürdünk, és szintén nyolckor van alvás.Nekünk jó így, mert így még van 2-3 óránk egymásra a férjemmel, én már nem vágyok este sehova.

/Z/

2010. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Tavaly nyáron még pár hónapos volt a lányom,és este 9kor fürdött.Télen mindig 7kor.Most ujra kezdünk visszatérni a 9órára.negyed órával tolóm arébb a fürdetést fokozatosan.Már negyed 9-nél tartunk.
2010. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20.58-nak írnám, hogy így is este 8-tól reggel 6-ig, fél 7-ig alszik, akkor kajál tápit, majd még visszaalszik 10-ig!!! És 7,5 hónapos!
2010. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ezt az időpontot nem én választottam, a babám néha fél7-kor elalszik, de általában 8-kor biztos elalszik, nem tehetem meg vele, hogy nem hagyom aludni, még csak 3,5 hós.

Ha majd nagyon meleg lesz, biztos nem fogunk kimozdulni napközben a 35 fokban, azért jutott eszembe, hogy estefelé meg már jó idő lenne, de akkor meg a babám miatt nem.

2010. máj. 15. 21:04
 8/16 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez a helyzet nálunk is, mint az elsőnél, csak mi 6kor fürdetünk. 1perccel sem tudom később, mert nyöszörög, könyörög. Egyszerűen nem lehet elvonni a figyelmét semmivel már háromnegyed hattól. Az óra nála sem állípódott előre. 7.5hónapos
2010. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor kiegyensúlyozott baba. Legyen jó mindkettőtöknek.
2010. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia, én később fürdetem, de ő igényli így! Télen volt hogy 6-kor fürdés utána 7-kor alvás, de most kb.8kor fürdünk fél 9 alvás, hiába akarom én hamarabb fürdetni elaludni úgysem alszik el!1 éves kislányom.
2010. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!