Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos gyermekem éjszakai...

11 hónapos gyermekem éjszakai tápszerébe (Milupa Ha Start) tehetek pár kanál tejpépet? (Milupa vaniliás)

Figyelt kérdés
Kislányom éjszaka még mindig felkel éjfél körül enni.Ráadásul utána fél5-kor már megint felkel,hiába adok Neki csak teát.Keverhetek a vacsijába pár kanál tejpépet,hogy kiadósabb legyen?Hátha akkor aludna reggelig.
2010. máj. 15. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van valami oka annak, hogy még mindig ezt a tápit eszi 11 hónaposan? Mert szerintem ez már nem lakatja elég jól, nincs elég tápértéke, azért kel fel enni.
2010. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Valami gond miatt eszi ezt a tápot?Egyetértek az első válaszolóval,nem elég laktató már neki.Ha nincs egészségügyi probléma eheti a 3-mas tápszert.

Elvileg semmi baj nem lesz,ha teszel a tápjába Milupa pépet.Én is teszek a 9 hós kisfiaméba.Ő nagyon rossz evő baba,ezért tanácsolták,és nem okozott problémát.

2010. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem tudom,hogy miért ezt a tápszert irja az orvos,azt mondta,hogy ezt kapja 1éves koráig,mert ez bevált.Lehet,hogy 1-2hónapja ezért szenvedünk minden hajnalban 1-2órát fent van óramű pontossággal fél5-6-ig és nem tudom elaltatni,etetni sem szeretném,mert akkor visszafelé fejlődnénk,nem előre.Nem jó már ez a tápszer kevés Neki??
2010. máj. 15. 21:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Általában 6 hónapos korban már szokták az 1-est írni a dokik, mert az táplálóbb.
2010. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze, ez nulla pluszos tápszer. Mind tápértékben, mind pedig a benne lévő ásványi anyagokban és vitamintartalomban kevés neki, a korának megfelelőt kellene kapnia már, és nagy valószínűséggel nem lenne ébredéssel problémátok. Egyébként azért írja ezt a doki, mert ezt írhatja csak fel 6 hónapos kor után. Csak HA tápszert lehet utána receptre kapni.

Próbálj ki valamilyen másik fajtát, általában a hármas jelzésűek 10 hónapos kortól adhatók, neki már az lenne való.

Szomszéd kisfiúnak anyukája mostanában Humana jó éjt tápszert vesz (vaníliás ízű, müllerben lehet kapni), az 6 hónapos kortól adható, állítólag ebből kevesebb is kell, mert annyira laktató. Eddig a normálból megivott 240-et, ebből a fajtából csak 210-et. Én is most fogok ilyet venni kisfiamnak, csak várom, hogy elfogyjon a beba 2-esem.

2010. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem fog fájni a pocakja éjszaka,ha ilyen tápszert(Jó éjt)adok neki?
2010. máj. 15. 21:28
 7/13 anonim ***** válasza:
21:04-es vagyok.A kisfiam pocakja sohasem fájt a Mildibé,Beba éjszakai tápoktól.Most 9 hónapos,de már 2 hónapja ezeket eszi.
2010. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem fog. De ha gondolod, először ne ilyennel kezdj, csak egy simával, és ha már attól javulást tapasztalsz az éjszakai kelések terén, akkor maradhatsz is annál. Nem muszáj ilyet adni, csak megemlítettem. Én most azért is fogom ezt kipróbálni, mert a beba2 tápi 2900 ft, ez meg 1900. Akciósan meg még olcsóbb. :)
2010. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
21.37-eske:)Milyen fajtára gondolsz?Nekem első baba,nagyon kezdő vagyok még tápszerekben...
2010. máj. 15. 21:50
 10/13 A kérdező kommentje:
Milupa Ha Start után maradjak a Milupánál és vegyek 1-est?Vagy probáljak más márkát adni Neki?Köszönöm válaszod:))))))))))))))))))
2010. máj. 15. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!