Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főzől vagy üveges bébiételt...

Főzől vagy üveges bébiételt adsz/adtál a babádnak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 07:28
1 2 3
 1/25 jafnrétti ***** válasza:
82%
Vegyesen, de több volt az olyan, amit én főztem. (ez mindkét gyerekemre igaz)
2017. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is vegyes. A nagyobb sokkal többet evett,igy nála hamarbb átálltam a saját főzésre,mert milliomosok azért nem vagyunk. Ő hat hónaposan lazán 300-350 grammokat megevett,ellenben a pici,aki 7 hós,max 150 grammot eszik.
2017. máj. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Most, a 3. gyereknek több bébiételt adok, mint amit főzök. Most kezd még egyre jobban enni, eddig fél üveg volt a max, amit megevett. 9 hónapos, most már inkább főzni szeretnék, mert a bébiétel nem olcsó. Első gyerek még a főztömet ette, kicsit több időm volt. :)
2017. máj. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Is is.De még több az üveges bébiétel.
2017. máj. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
90% üvegest evett.
2017. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

Általában főztem, de tartottam otthon üvegest is arra az esetre, ha nem volt időm főzni vagy a nagymamára kellett bízni esetleg mentünk valahova.

Nyugodtan lehet akár 2 napra valót is előre megfőzni, hűtőben 1 napot eláll. Én fagyasztottam is le kis adagokat, mikróban melegítettem fel, csak meg kell kavarni olyankor. Minél többedik gyerek, annál többször fordultam az efféle egyszerűsítéshez.

2017. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

is-is..De általában főztem nekik,nem nagyon szerették a bébiételeket,párat leszámítva...Na meg teljesen hangulatfüggő náluk,hogy mennyit esznek,így nagyjából fel is gyújthatom a pénzt,amit üveges kajára költök(költöttem)

Most kezdtem a legkisebbel a hozzátáplálást nemrég,úgy tűnik ő is a házit preferálja.

2017. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha tehettem, akkor főztem. Az üveges akkor jött jól, ha mentünk valahová, vagy ha olyan zöldség/gyümölcs van benne, aminek nincs szezonja. Jellemzően akkor vettem több üveggel, ha akciós volt.
2017. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

Üvegeset inkább. Mindig van itthon 10-15 db biztos, amiből tudok válogatni.

Főzni is szoktam, de azt ritkábban, hiszen neki külön még nem érdemes, mert nem eszik annyit meg.

2017. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Olyan 70%-ban én készítettem. De nagyon jó az üveges is, ha mentünk valahovà, nem volt időm főzni, esetleg kedvem ill. amikor nem volt valamilyen gyüminek, zöldségnek az idénye, vagy szimplàn nem szoktam az adott ételt főzni magunknak sem.
2017. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!