Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hósan lehet dackorszak?

10 hósan lehet dackorszak?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete kezdődött a dolog. Ha valamit nem szabad piszkálnia és rászólok, hogy nem akkor elkezd sírni. Egyre több minden nem tetszik neki. Ha valami nem sikerül neki elkezd sírni.
2017. máj. 10. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nevezném még dackorszaknak. De igen, ilyenkor már kezdik bátrabban felfedezni a világot, kíváncsiak, és ha valami nem úgy történik ahogy eltervezik (mert nem szabad, vagy még nem képes rá), akkor eltörik a mécses. :) Legalábbis én is ezt tapasztaltam a saját gyermekeimmel. De innen már csak egy lépés a dackorszak, amikor csakazértis azt csinálják, amit nem szabad. Tereld el a figyelmét ilyenkor valami más érdekes tárggyal, most még egyszerű. :)
2017. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9 hónaposom ugyan ezt csinálja.
2017. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 honapos detto es meg hatra is vagja magat okolbe szoritott kezzel ha azt mondom nem szabad...
2017. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak akik jo koran kezdik a dackorszakot.. de lesz ez meg rosszabb is. A fiam 2 eves mult, es par honappal ezelottig azt hittem, hogy huu hat vele nem lesz olyan nehez ugy tunik... hat nem lett igazam. Neha mint akibe belebujt a kisordog.
2017. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit azért korán kezdik. Mi lesz még ezután..... Fel kell kötni a gatyót. Mindenkinek kitartást és köszi a válaszokat.
2017. máj. 10. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!