Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek ezekrol a...

Mi a velemenyetek ezekrol a nevekrol?

Figyelt kérdés

Fédra, Szedra, Szabrina, Betsabé, Dorisz, Palmira


Mondjuk együtt egy XY Dorisz Palmira/Szabrina szamomra szepen hangzik :)



2017. máj. 12. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fédre tetszik csak,a többi eléggé romás :/
2017. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Szegény gyerek, még kettőt is kap ebből a " csodálatos "névből !
2017. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Miert kene Katikának vagy Barbikának hivni egy gyereket? Csak mert sokaknak ez tetszik? Kösz nem. Amugy meg csak egy kerdes hogy ki mit gondol roluk. Szerintem az egyszeru vezeteknevhez nagyon passzolnak. Amugy meg egy szoval sem irtam h terhes vagyok.



Varom a tovabbi valaszokat.

2017. máj. 12. 15:40
 4/19 A kérdező kommentje:
A masodiknak uzenem, h szerintem egy Varga Szabrina, vagy egy Simon Fédra fel tudja dobni az egyszerű vezeteknevet ha adrol van szo. :)
2017. máj. 12. 15:43
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Jujj, és még a múltkor a Kiarát oltották azét a válaszolók. Talán a Szabrina az, ami még elmegy, bár szerintem mindenki a tiniboszorkányra asszociál a névről, ehelyett talán a Szabina jobb. De én egyijet sem adnám az alábbiak közül.
2017. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
*szét
2017. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

*egyiket


Bocsánat a hibákéet

2017. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

Fédra szép, de nagyon mitológiai hangzású.

Talán a Szedrát adnám, a többi nem tetszik.

2017. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Ezerszer inkább Kiara, Zara, Maja, Zselyke, mint ezek a nevek!


Fédra - Ez az egyetlen, ami nagyjából elmenne.


Szedra - Kettő dolog jut róla eszembe: a szerda nap és a szeder. Mintha egy elírás lenne és nem is hangzik jól.


Szabrina - A ló a "Bibi és Tina" meséből. Inkább Szabina.


Betsabé - Ennyi erővel miért nem Erzsébet/Elizabet/Izabella - Ugyanis ezek közül mindegyik ugyanannak a névnek a különböző latinosított/magyarított változatai. Igaz, a Betsabé az eredeti héber alak. Csak akkor add ezt a nevet, ha rendelkezel róla elég történelmi háttérismerettel, illetve tisztában vagy azzal, hogy bibliai név és ez nem jelent számodra problémát.


Dorisz - Egyáltalán nem nőies. Borisz, Otisz...stb. A Dorina, Dóra, Dorottya, Dórabella - még mindig jobbak és nem mellesleg nőiesek.


Palmira - Eléggé szappanoperás, de még a tűrhető kategóriába sorolnám.

2017. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Tudom az összes név eredetét.

Nekem a felsoroltak közül az Elizabet tetszik, de azt a párom egyből kilőtte :) Vannak közös neveink amik tetszenek (Hanna, Heléna stb), de én most a sajátról érdeklődök.

Köszönöm a választ :)

2017. máj. 12. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!