Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izabella vagy Bella?

Izabella vagy Bella?

Figyelt kérdés
A családnevünk Andrejkó.

2017. máj. 12. 17:16
1 2
 11/15 anonim válasza:
26%
MIT AKAR EZ A HITLEEEEEERR??
2017. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%

Az egyik válaszoló szerint a Bella kisebbségi név, ne hallhass rá, nem az! Én még soha nem hallottam Bella nevű kisebbségi gyereket,lányt vagy nőt. Ismerősömet Bellának hívják és 36 éves és nem kisebségi. Illetve a Bella egy önálló név, kedves első válaszoló!

Én a Bellára szavazok, szebb is, meg szerintem jobban hangzik a vezetéknévvel.

2017. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó, én meg Ismerek három kisebbségi Bellát is. Ne hallgass arra aki szerint nem kisebbségi, ráadásul gyerekes, komolytalan is egy felnőttnek. Az Izabella legalább szép, és azt is becézhetitek Bellának ha nagyon akarjátok.
2017. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
Ebben az a jó,hogy nincs olyan név amit ne viselt volna legalább egy roma.Én ismerek roma Izabellát,Jázmint,Hannát és Vivient is,és még sorolhatnám az Erzsébettől a Milánig.Akkor ezeket a neveket se adja senki?:-)Ilyesmivel ne foglalkozz kérdező,azt add amelyik tetszik,én az Izabellára szavazok.
2017. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az Izabella név jobban hangzik a vezetéknévvel és Bellának lehet becézni.
2017. máj. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!