Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 15 hetes és sötétbar...

Kislányom 15 hetes és sötétbarna hajjal született, azóta kivilágosodott és a feje tetején már félig kihullott a haja és most nő az új hajacska, ami szintén világosbarna viszont a töve nagyon szőke. Milyen színű lesz a haja?

Figyelt kérdés

Most akkor lehetséges hogy az új haj is kivilágosodik és szőke lesz?

Én világosszőke vagyok az apuka meg sötétbarna,de ő is 4 éves koráig tejföl szőke volt.

Ha valakinek van ilyen tapasztalata vagy ugyan ez a szitu akkor kérem irja meg hogy mi lett a végeredmény!


2008. okt. 15. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem világos barna lesz a kicsi haja ha az uj hajacskája kivilágosodott
2008. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy a szempillája színéből ki tudom következtetni. Az én kisfiam haja szőke, viszont a szempillája sötét, ebből az következik, hogy ahogy nő, be fog barnulni a haja. Se cáfolni, se alátámasztani még nem tudom, mert még én is várakozó állásponton vagyok.
2008. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom dús, göndör, szinte fekete hajjal született. Most hároméves, és enyhén hullámos, aranyszőke haja van. :)
2008. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!