Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nekem nagyon sötétbarna (...

Ha nekem nagyon sötétbarna ( majdnem fekete) hajam van, sötétbarna szemem, az apának szőke haja és zöld szeme, akkor a pici haja és szeme milyen színű lehet?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy az én barnám fog dominálni, de azért ott van az apja szőke haja is.

Szerintetek ? Tapasztalat ? :)


2011. ápr. 28. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
kellene tudni a nagyszülőket is, nálunk két barna hajú, szemű egyénnek lett szőke, kék szermű gyereke, az egyik nagypapa szőke kék szemű
2011. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Párom szüleit nem ismerem, sajnos régen meghaltak, annyira nem is akarok hánytorgatni neki, elég érzékeny a témára :(...

Az én szüleim barna hajúak, szeműek.

2011. ápr. 28. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak én vagyok barna szemű, mindenki más zöld vagy kék. Babánk szeme kék lett és a haja szőke, mindannyian azok voltunk kicsiként. Anya,apa, nagymamák és nagypapák.
2011. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig a nagyszülők eléggé mérvadók. Párom és én is sötétbarna hajúak vagyunk, barna ill. zöld szemmel. Kisfiunk szőke hajú kék szemű, párom Anyukája szőke,Apukája kék szemű és én Anyum is kék szemű.
2011. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem sötét barna a hajam, zöld a szemem. férjemnek kék a szeme, és szőke. Az én szüleimnél nagyi barna haj, szem, nagypapa fekete haj, zöld szem. Párom szüleinél barna haj kék szem, szőke haj, kék szem. És a három gyerekem barna hajú, barna szemű.
2011. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sötétbarna hajam és barna szemem van,a páromnak szőke haja és zöld szeme,a kisfiunknak szőke a haja és gyönyörű kék a szeme.Az én apukám volt kék szemű és szőke tehát tőle örökölte!
2011. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem:

barna haj, sotetbarna szem, vilagos bor

Ferjem:

szokes haj, vilagoskek szem, barna bor

Gyerekek:

mindketto szoke haju, a nagyobbik kozepbarna lesz inkabb, mert barnul, a kisebbik platinaszoke, szinte feher haju

a nagyobbik barna szemu, mint en, barna boru, mint az apja

a pici hofeher boru, mint en, vilagoskek szemu, mint az apja.

Szoval mi teljesen megkevertuk. :-)

2011. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!