Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke haj és sötétbarna...

Szőke haj és sötétbarna (majdnem fekete) szemöldök gáz?

Figyelt kérdés
Barnából szőke leszek, de nem nagyon szeretném a szemöldökömet is kiszőkíteni, mert nagyon gyorsan nő és mindig látszódna benne a sötétbarna (szedve van), de ha nagyon gázul néz ki, akkor valahogy megoldanám. Nektek mi a véleményetek? (19L)
2011. okt. 10. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a szőke haj, sötét szemöldök kombó gáz. A 80as évekbn elment, de már nem.
2011. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Elég gusztustalan, oldd meg inkább valahogy :).
2011. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
ha szőke szeretnél lenni,akkor ez ezzel jár sajnos, hogy a szemöldököt is mindig festeni kell:) de szerintem megéri a fáradságot, mert sokkal sokkal jobban néz ki, mintha sötét maradna..
2011. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És le is kellene szívatni a szemöldököm, vagy kivilágosítaná a festék is magában (Syoss 8-6)?

2011. okt. 10. 22:05
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem először próbáld ki, milyen. Egyébként nem feltétlen gáz, sok mindentől függ. Én azt csináltam, hogy kiszedtem kb. feleolyan vékonyra, és világosbarna ceruzával átszínezem. Egyáltalán nem gáz így, mert világosabbnak tűnik.
2011. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akinél béna, van akinél nem. Nem tudom elmagyarázni hogy ez mitől függhet, de tényleg nem mindenkinél gáz.
2011. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hajfestékkel nehogy kiszőkítsd!menj kozmetikushoz max 1500-ért megcsinálja.
2011. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem se mindenkinél gázos, meg kell nézni hogy néz ki, utána dönteni. Mert van akinek a kiszőkített szemöldöktől mintha elvesznének az arcvonásai,k olyan kifejezéstelen, zombis lesz az arca.


pl ők így is jók:

[link]


[link]


[link]

2011. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nektek is köszi a válaszokat!

Akkor majd egyeztetek a fodrásszal.

2011. okt. 11. 18:37
 10/11 anonim válasza:
100%
Fuhh, jo régi a kérdés, de azért valaszolok :DD nekem természetesen szőke a hajam, és hozzá természetesen fekete a szemoldokom és a szempillam . És még senki sem mondta, hogy undorító, vagy csúnya lenne :DD
2014. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!