Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hány hetes korára állt...

A baba hány hetes korára állt be nálatok valami rendszer (fürdés ideje, evések. )?

Figyelt kérdés
Hány órakkor fürdettek? Még csak 3 hetes a kisfiam, egyenlőre még nincs fix ideje a fürdésnek, mert attól függ, hogy mikor ébred és mikor eszik. Ez mikorra fog beállni, mi a tapasztalat?
2010. máj. 16. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
szia.11 hetes a kislányom.kb 4 hetes koráig olyan fél hét körül fürdettük akkor volt óraátállítás és onnantól váltottunk 3/4 8-ra.nekünk pontosan beállt a 3 óránkénti etetés.reggel 6-kor kell onnantól 3 óránként este 6 kor eszik utana este 8-kor is kap még és alszik reggelig és ez a felállás kb mér egy hónapja fix.ugyh azt mondom h szerencsés vagyok h ilyen ügyes a pici lányom:)
2010. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez hamar beállt,mert mind a 2 lány fürcsi időre felébredt,már az első hetekben:)
2010. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a fürdés idejét "mi határoztuk meg", enni mindig akkor adtam a gyerekeimnek, amikor kértek.

A nagy lányom pár hetesen beállította magának 3 órákra, éjjel meg aludt (jó gyerek, mint elsőé :o)

A második lányom igény szerint eszik, a szopik még mindig csak nagyjából pontosak, pedig már 9 hónapos lesz a napokban. Én csak a szilárd étkezések idejét lövöm be pontosan (amióta vannak persze, úgy 6-7 hónapos korától, mert sokáig nem fogadta el), a fürdés meg amióta tud ülni, együtt van a naggyal, vacsi után fél8-8 körül, ahogy kijön.

2010. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az esti rendszer nagyon korán, 1-2 hetesen, de a teljes napi rendszere úgy 11 hónapos korára. Addig össze-vissza evett és aludt. Illetve voltak 1-2 hetes időszakok, de hosszabb ideig nem tartott a rendszer. :S
2010. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na jó, inkább 3-4 hetesen állt be az esti fektetés rendje, de ez csak rajtunk múlt.
2010. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne hagyd,hogy már most a kicsi dirigáljon,különben soha nem áll be az este!

Ha eljött a fürdés idő,nyugodtan ébreszd fel,fürdesd meg,etesd meg,majd rakd le. Másképp nem szokik hozzá a dolgokhoz,és az a típus lesz,aki ha kedve szottyan,még este 11-kor is fent lesz.

2010. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nallunk kb. 9 hetes kora korul allt be az esti rendszer. Ekkor kezdte ataludni az ejszakat este 9-tol reggel hetig. 20-kor van a furdes utanna kaja, egy kis szeretgetes es utann berakom a kisagyaba. En meg nem aggodnek a helyedben. Ha minden este kb. ugyan abba az idobe furdetitek beall majd a rendszer magatol. Ha nagyobb lesz akkor tobbet lesz ebren, jobban tudod szabalyozni. En pl arra jottem ra, hogy mindegy mikor eszik a babam (du. 16, 17 vagy 18 orakor) akkor is adok neki egy kis cicit este 19-kor mert maskent zsimbes a furdes ideje alatt. Igy 20-kor furdetem, nem ehes, vidam es utanna jol megtudom maszirozni testapoloval. Ezutan ismet cici es alvas. Most 3,5 honapos.
2010. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. máj. 17. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!