Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka kerdes kinek mi valt...

Pelenka kerdes kinek mi valt be? Esetleg hasznal vki Lidl's pelust?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 22:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hosszú vékony fiam van, nem pocis. A Libero egyáltalán nem vált be. A Pampers Premiumot időnként használjuk, de általában később nő bele mint ahogy azt a súlya alapján várnánk. Pl a 3-as méretből azóta nem folyik mióta 6 kg fölé került a súlya. Most viszont mérges is vagyok, mert vettünk egy 120 darabos dobozt, és selejtesek a pelenkák. Az egyik lábrészen rosszul van levágva, így a fodor kb 2 mm, ami miatt időnként szivárog. A lidl pelenka jó, de vastagabb, és kicsit papírosabb a fogása. A legjobban a DM-eset szeretem most. Van hátgumírozása, a lábgumi is szorosabb mint pl a Pampersnél, kevésbé vastag comboknál ez nem hátrany, és majdnem fele annyiba kerül mint a Pampers.
2017. máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tesco-s!!!!! Teljesen jó a méretezése, épp jó magas a háta is. Kibírja az éjszakákat és olcsó is. A kettest meg a hármast használtuk eddig, de gondolom később is jó lesz ha aktívabb lesz már a kicsi.
2017. máj. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: a fiam hosszú szintén, sokszor gondban vagyunk a számozással. De ennél nincs gond. Kilónak megfelelő a szám.
2017. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Eleinte zöld Pamperst használtunk majd mikor megújult, kiütötte a gyerek fenekét. Azóta Liberot. Volt mikor DM-es Babylove-ot vettem, az is jó volt. A Rossmannos Babydreamhez pedig túl húsos a fiam, ugyanaz a méret mint a többiből nyomta a combjánál.
2017. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Elsővel is most is lidlist használjuk! Nekünk bevált! Ajánlani tudom csak!
2017. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nqekünk jó volt a Lidl-ös, de a Babylove-ra esküszöm, jó ideje csak azt vesszük.

Ár-érték arányban a legjobb.

Pampers Premium Care átázott. Pampers Sleep & Play gombát okozott.

Libero jó volt, míg a 2-es méret elég volt, de mivel elég duci a lányom, hamar 4-es kellett, és nekem annyira nem érte már meg.

2017. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a dm-es és az Aldis nagyon bevált.
2017. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!