Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Negatív tapasztalatokat...

Negatív tapasztalatokat kérnék! Milyen etetőszéket NE vegyek? Melyiknek mi a hibája, mi az, ami nem jó benne? A 20000 Ft alatti kategória érdekelne, mert nem tudok sokat kiadni érte!

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de azt tudom leírni, hogy amit mi vettünk nagyon bevált. Több anyukát is megkérdeztem, hogy mik a főbb szempontok, mi alapján válasszak, és nem bántam meg, hogy végül ezt vettem meg. A huzata mosható, a babát be lehet kötni, a két lába között kicsúszásgátló van, a két hátsó kereke gurul és lefékezhető, össze lehet csukni az egészet, több szintre állítható a magassága, így kényelmes etetni a babát, a tálcája levehető és így könnyel elmosható, az egész ülés dönthető, így ha be is alszik a baba, benne tudom hagyni. Be is linkelem, tulajdonképpen nagyon sokfajta etetőszék ugyanerre a vázra készül, ugyanilyen konstrukcióval, csak más színű huzattal.

[link]

Azért remélem, mégis segítettem valamennyire.

2010. máj. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyen dönthető a háttámlája. nekünk nem ilyen. és legyen egyszerű, amit könnyű takarítani. Stabil legyen. nekem az a fa, ami székké alakítható nem tünik annak, könnyen hátra tzdna dőlni benne.
2010. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami szerintem is elsődleges, hogy kicsúszásgátló legyen benne, de az első válaszoló mindent leírt ami fontos, nekünk is olyasmi lehet, és nagyon szeretjük, pedig nem ismert márkás, de funkcióit tekintve ugyanazt tudja. Fából készültet én sem vennék.
2010. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy fából készültet, ami székké és asztallá alakítható. Na, olyat ne vegyél! Az etető része nem mozdítható, alig tudom beletenni a gyereket, pedig nem egy husi! Nehézkes belekötni, és amíg nem ül biztosan, csak nyeklik-nyaklik benne, mert nem állítható az üléstámla. Pedig először nagyon örültem, hogy milyen praktikus, valóban az lesz, mikor szétszedem, és akkora lesz, hogy gyurmázhat, rajzolhat rajta, de etetőszéknek nem vált be!
2010. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem a fa etetőszékünket, ami székké és asztallá szedhető. 7 hótól használjuk, azóta tud ülni a babám.

Nem nyeklik nyaklik benne.

Barátnőimnél vendégségben használunk néha más etetőszékeket. Az ikeás kényelmes a lányomnak. Máshol olyan etetőszék van, ami kb olyan mint egy hordozó, úgy ül benne a baba, és hatalmas tálcája van. Az nekem nem kényelmes, mert a túl nagy tálcától alig férek oda a babámhoz.

Az a helyzet, hogy mi nem tudjuk megmondani, hogy neked és a babádnak mi lesz a kényelmes. Sajnos ez menet közben fog kiderülni.

2010. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!