Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg lehet úszni a fertőzést...

Meg lehet úszni a fertőzést ha széklet kerül a hüvelybe?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy került oda?Szexuális úton,vagy a mosdóban?Szerintem egy irrigálás segítene tejsav oldattal,aztán majd kiderül...
2010. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Őőőő, gondolom egy kisbabáról van szó. :)

Nekem ugyan fiam van, de szerintem ha mosdókenőccsel kimosod, az elég. Annyi mindent összeszednek ezek a babák, egy kis kaki itt vagy ott nem okozhat nagy bajt.

(Védőnőt hívtad amúgy?)

2010. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer az én kislányom is addig ficergett a pelusban, amíg sajna oda is bejutott egy kicsi, kb. 5 hónapos volt akkor.Én sima langyos vizes vattával, nagyon óvatosan kitöröltem, és semmi probléma nem volt.
2010. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

11 hónapos :)

Kitöröltem neki finoman popsitörlővel, tisztának tűnt, de mi van, ha belement?

2010. máj. 17. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem két kislányom van. Ha "truttyos a széklet", és már a szeméremajkakat is befedte, akkor mindig leellenőrzöm. Óvatosan szétnyitod az ajkakat, és ha kaki van ott is, finoman kitörölgeted, mindig felülről lefelé (végbél irányába). Teljesen a hüvelybe szerintem nem jut be, csak épp a nyílásnál keni össze. A hüvelynek jó kis öntisztító mechanizmusa van, szóval nem kell ettől félni, ha szépen letörölgetted, akkor nem lesz baj.

Mi sosem kaptunk el semmit, pedig volt hasmars bőven...

2010. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kicsit megnyugodtam :)
2010. máj. 17. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Amilyen gyorsan csak tudod csap alatt mosd ki a punciját.
2010. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!