Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli keresztelőruha?

Téli keresztelőruha?

Figyelt kérdés

Babánk keresztelője december végén lesz, akkor lesz kb három hónapos.

Minden keresztelőruha, amit látok, nyári vagy hosszú, de nagyon vékony, csipkés. Hol találhatnék megfelelő ruhát neki?



2017. máj. 29. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát mondjuk várd meg az őszt akkor már nagyobb választék lesz téli ruhákból.A másik:a méretét sem tudhatod előre.Az én kislányom teljesen átlagos súllyal született ennek ellenére három hónaposan már 74-80-as méretet hordott
2017. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A miénk is nagyon csinos volt, de ebből nem látszott semmi az anorákban (november vége, egy éves), csak az étteremben, de ott leette meg négykézláb ment a fehér nadrágjában :)

Szerintem ha tél lesz, a templomban muszáj lesz rá vastagabb kezeslábast vagy bundazsákot adni, így azt tudsz kinézni fehérben. Biztos nagyon cuki lesz, mint egy kis plüss jegesmackó. Plusz egy csipkés takaró (pl. horgolt).

A helyedben én is megvárnám legalább az őszt a vásárlással. Meg előbb szülessen meg :)

2017. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majus van........ :) Addig nyolcvanszor meggondolod magad akkor is, ha most megtetszene egy valasz. Nem is ertem miert azt szervezed mar most hogy TELEN mit adj a gyerekre keresztelon.
2017. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy most fogom megvenni, de nem is hiszem, hogy meg kéne magyaráznom.
2017. máj. 29. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekunk februárban volt, szóval kemény hidegben.

Mi csipkeruhat adtunk rá, alá illő hosszú ujju bodyval, szertartás alatt hófehér bundazsakban volt, csipkes kötött sapival, hideg volt a templomban, az atya is igy kérte, hogy legyen melegen oltoztezve.

Otthon volt csaladi ebed, ott mar csak az unnepi ruci volt rajta, fotok is a csini ruhaval készültek.

2017. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hàt ha ilyen bunkó stílusban tudsz csak válaszolni minek kérdezel?
2017. máj. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó előtti a normális választ. Utolsó, a kérdés a ruha volt, nem az, mikor válasszam ki.
2017. máj. 30. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!