Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van biztos tippetek, hol...

Van biztos tippetek, hol kapnék (napokon belül) megfizethető árban 74-es méretű HÓFEHÉR keresztelőruhácskát kislányom számára Budapesten? (Brendonban 80-as mérettől volt olyan, ami normálisan nézett ki, az se olcsón. )

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2012. márc. 8. 11:07
 1/10 Kerria ***** válasza:

[link]


normális kinézet elég tág fogalom, mert más az ízlésünk, de nézd meg ezt például...

2012. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kerria ***** válasza:

Na most láttam, hogy az nincs 74-es méretben.


Ahogy néztem a többi ruhácskát, az én ízlésemhez ez áll közelebb, bár árban ez már kicsit drágább:

[link]

2012. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia. Van egy elég nagy bababolt Zuglóban a Nagy Lajos király útján.

Ott eddig ahányszor jártam, mindig voltak... nem mondom, hogy olcsó.... de ha máshol nem találsz, esetleg nézz be oda is. Minimanó a neve.

2012. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Nem tudom mennyire ragaszkodsz az újhoz, vagy hogy szétnéztél-e már pl teszveszen/vaterán.

[link]

Ez pl egy használt, de lehet kapni újat is, az ahogy néztem 1300-4000Ft között van.

2012. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom Budapesten van e Anix,de én ott vettem a kislányomnak és nem is volt túl drága.(kb.3-4 ezer Ft.)

De a "drága"elég tág fogalom kinek mi a drága?2000Ft-ért nem fogsz új keresztelői ruhát kapni.

2012. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kangaboo, Dunakeszin és Hűvösvölgyben van.
2012. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


A vaterát/teszveszt este végigböngésztem,és ami méretileg 74-esnek volt írva,az max. 62/68-as volt ténylegesen,amúgy nem ragaszkodok újhoz arra az 1 órára,míg Rajta lesz!


drágának 7-8ezerért sokallom,hisz többet úgyse adom Rá,nem volt szükség ünneplős ruhára az elmúlt 7 hónapban sem :)


normális kinézet alatt azt értettem,hogy nem szeretnék habcsókot csinálni a kislányomból,de a felrakott linkek szerint annyira nem is különböző az ízlésünk :)


Egyszerűt szeretnék,nem habos-babosat... :) Hádákat is végigjártam,de még habos sem volt.


Minimanó ötletet is köszi,megnézem azt is!

2012. márc. 8. 14:37
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi,megvan a ruha! :)
2012. márc. 8. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Szuper, hol találtad meg végül? :)
2012. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

vaterán találtam egyet,ami úgy tűnik,hogy méretben is akkora,mint írják :))

sikerült megbeszélni,hogy előbb megvehessem,mint ahogy lejár a licit :)


Aztán lett volna még más lehetőség,mert hát ilyenkor derül ki,hogy melyik barátunk ismerősének van otthon a szekrényben egy-egy várakozó ruhácska :)

2012. márc. 9. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!