Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi napsütés okozhat bajt?

Mennyi napsütés okozhat bajt?

Figyelt kérdés

11 hónaposommal orvoshoz mentünk gyalog (triciklivel) Mikor odafelé mentünk felhős volt az idő így leszedtem a tricikliről a napvédőt és kapot egy kis sapit.Viszont haza felé kisütött a nap és lecibálta magáról a sapkát mert melege volt.Naptejjel bekentem a kis arcát de félek, hohy megsütötte a fejét a nap.Próbáltam árnyékos helyeken menni, illetve 15 perc volt a haza út.Ez egy 20 perce történt, szerintetek lehet a nap miatt valami problémája?


Tudom tudom, legközelebb nem szedem le a napellenzőt és beteszem a kis vászonsapiját is, de most nagyon ideges vagyok, első gyerkőc.


Köszönöm ha válaszolsz!



2017. máj. 30. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A déli napon sajnos 15 perc is elég. Itasd, és figyeld, hogy nincs-e láza, hőemelkedése. Ha van, akkor azonnal doki.
2017. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Negyed órától nem valószínű.

Amúgy UV sugárzás erősségétől függ meg bőrtípustól stb, de ha be is volt kenve..

2017. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz ennyitol.
2017. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Remélem nem lesz semmi baj, nem világos bőrű, meg nem is igazából a leégés miatt aggódom, hanem hogy megsütötte a nap a kis buksiját és az agyának lesz valami baja.11:45 körül már itthon voltunk, tehát nem a legnagyobb melegben voltunk.Mióta haza értünk alszik.Alig várom, hogy felébredjen és szemügyre tudjam venni,
2017. máj. 30. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz baja, gondolom nem terveztek egész nyáron a szobában ülni, tehát fogja még 15 perc napsütés érni, és lesz még ennél jóval melegebb is.
2017. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!