Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-15 fok. Napsütés. Mit adsz...

10-15 fok. Napsütés. Mit adsz a kisbabádra?

Figyelt kérdés

bundazsák kell? mert lehet, hiba volt ráadnom a minap, mert jól megfázott. az a gyanúm, hogy meleg volt neki. vagy elvileg kellhet még? 3 hónapos, tehát téli baba és eddig a zsák nélkül nem mertünk kimozdulni, de most már bizonytalan vagyok. ilyen időben már nem célszerű, igaz?

vagy most, h meg van fázva, még adjam rá, d amúgy nem kell? láza nem volt


2011. febr. 7. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha meg van fázva, akkor még ad csak rá nyugodtan!
2011. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem is könnyű eldönteni mit adjunk rájuk. Én már egyet öltöztettem minden gond nélkül, de amióta megvan a második sokszor gondba vagyok, pedig már 2 éves. És most ott vagyok hogy egyikőkre se tudom igazán hogy öltöztetem jól. Nem nomrális ez az idő. Ha nem lenne egyik napról a másikra 20 fok fölmelegedés, majd 1 hét mulva ugyanennyi lehűlés lehet tudnánk, de így...Az enyém is megfázott a hétvégén, én meg azt hittem azért mert lazán öltöztettem. De az is lehet ez mind ruhától függetlenül van4 Ne aggódj, én is igy öltöztettem volna a picimet ahogy te.
2011. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én így öltöztettem: hosszú ujjú body, harisnya, plüss rugdalozó, kabát, sapka és betakartam a babakocsiban egy meleg takaróval. Lábzsákot levettem már a kocsiról ilyen szép időben nem kell már és az overál is sok már .

Ha túl öltözteted és leizzad az sem jó.

2011. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, ez történt :-( hoszzúujjú body és kantáros rugi volt rajta, meg a sapkája. plusz bundazsák és két takaró. A boltban teljesen ki kellett csomagolnom, mert izzadt. aztán ugye mentünk haza, de akkor meg már hűvösebb volt és lehet, hogy még izzadt volt és így fázott meg. bár már előtte is köhögött pár órával és ez csak hab volt a tortán. nem tudom :-(


köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 7. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad túlöltöztetni a babákat mert kiizzadnak és megfáznak! A bundazsák és 2 takaró 15 fokban nagyon, nagyon sok!
2011. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!