Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek miben alszik gyermekete...

Nektek miben alszik gyermeketek, babátok?

Figyelt kérdés

NAgyobbik fiam (3,5 éves)ma már rövidnadrágos pizsamát kért.Ráadtam,de szerintem átöltöztetem.Álandóan kirúgja magát,nem győzöm takargatni.Ha fázik akkor felsír vagy felkel és mondja,hogy fázik.

Kisebbik (1 éves) alvás előtt olyan izzadt volt,hogy hagytam csak egy rövidujjú bodyban elaludniés kesőbb adtam rá a pizsama nadrágját. Persze be vn takarva.

Elég már éjszakára így? 25 fok van a házban.


2017. máj. 30. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Tok mindegy hany fok van, alvas kozben csokken a testhomerseklet. En 30 fokban is paplan alatt alszom, mert arra ebredek h fazik a derekam. A halozsak nagyon jo talalmany.
2017. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én most egy rugit adtam az egy évesemre zoknival, mert így is izzad. Nem takartam be. Szintén 25 fok
2017. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha zoknival kene aludjak megzavarodnak!! Takarózini is úgy szoktam h a talpam mindig kint van, túl melegem lesz maskepp es szeretem ha a talpam szellözik
2017. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2,5 éves lányom 2 hete rövidgatyás pizsiben alszik és mezítláb. Szinte folyamatosan ki van takarózva, de így sem fázik.

5 hetes lányom bodyban és rugdalózóban fülig betakarva meleg plédben, mert nagyon fázós. 23-24 fokos a gyerekszoba.

2017. máj. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3,5 éves fiam rövidujjú, hosszúnadrágos pizsiben, zokni nélkül, nem betakarózva a nyitott ablak mellett. A 1,5 éves egy rövidujjú, rövidszárú rugiban (mint a napozó), szintén zokni és takaró nélkül. Ha éjjel megfogom a lábukat, meleg.
2017. máj. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
3 hónapos.body-zsák-takaró
2017. máj. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 babyboom567 ***** válasza:
5,5 hónapos kisfiam rövid bodyba,zoknival takaróval,egyenlőre nem rúgja le magáról.
2017. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos lányom pamut rugiban, takaróval ( nem rugdossa le magáról). De van, hogy bodyt adok rá hálózsákkal, olyan is volt, hogy body vastag takaróval.
2017. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4 éves fiam már kb 2 hete rövid nadrág-pólóban alszik otthon. Oviba csak most a héten vittünk ilyet.

Én nyáron is paplannal alszok, férjem meg fiunk már most paplan nélkül. Mindenkinek más a hőérzete. Aki fázik, az betakarózik.

2017. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tetőtéri lakásban lakunk, már most nagyon meleg van a hálószobákban (a nappali légkondis). A 4 éves fiam egy szál boxeralsóban, a 2,5 éves kislányom egy szál pelusban. Mindig izzadtan alszanak el. Mielőtt lefekszem, még Rájuk nézek, a derekukra teszem a takarójukat, de egy pillanat alatt lerúgják. Egyik sem sír fel, átalusszák az éjszakát. Gondolom, jeleznék, ha fáznának.
2017. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!