Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babátok mikor alszik...

11 hós babátok mikor alszik el és 2-3 év közötti gyermeketek?

Figyelt kérdés
A 11 hós fiam mostanában mindig tíz után alszik el,pedig nemrég még 9 után már aludt.Két és fél éves kislányom meg sokszor 11 óra mire elalszik.Mit csinálunk rosszul?Mit tehetnénk hogy hamarabb 9 óra után aludjanak?
2016. okt. 12. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Az én lányom ha 2-3 éves korában éjfél előtt elaludt már összetettem a két kezem! Szerintem csak nem volt eléggé lefárasztva
2016. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyáron múlt 2 a gyerkőc, este 8-kor alvás van. Egyrészt így szoktattuk, másrészt reggel neki is kelni kell a bölcsi miatt, így elég fáradt már.
2016. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeptemberben voltak 2 évesek a fiaim.

Este 21.00-ra alszanak el, reggel 6.00-6.30 között ébrednek. Délben 2-3 órát alszanak. A lányod mennyit alszik nap közben? Reggel mikor kel? Elfárad nap közben?

2016. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.általába 7 után kel,de most jelenleg is alszik.dél körül alszik 1-2 órát.Még én arra gondoltam hogy nem fárad el eléggé.Sajna apra reggeltöl estig dolgozik így nem igazán van itthon,a gyerekekkel mindennap lemegyünk játszani (3 emeleti lakásban lakunk) de mivel lányom elég szófogadatlan,hisztis ritka ha sikerül 1 óránál tovább lent játszani,sétálni.
2016. okt. 13. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
13 hósom este 7-fél 8 között alszik el (11 hósan is így volt), nagyobb lányom, amikro 2-3 éves volt, 8kor feküdt le este, és aludt is. Mi tudatosan szokattuk ehhez őket, reggel kelni kell (nagyobbat suliba vinni). Egyébként a kicsi 6:30ig alszik, igaz egyszer eszik éjjel, és egyszer alszik délben is.
2016. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!