Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha sokat jatszik egyedul?

Baj, ha sokat jatszik egyedul?

Figyelt kérdés
8 hos, gyorsan maszik, felall. Mostanaban sokszor eljatszik magaban: nezegeti, forgatja a jatekait. A jatszoteren orakig elvan azzal hogy a kavicsokat nezegeti, ide-oda maszik. Ilyenkor nekem mit kene csinalnom? Valahogy be kene vonnom magamat vagy hagyjam egyedul jatszani? Ha csak ugy elvan es nem beszelek hozza, rogton lelkiismeret furdalasom van.
2017. máj. 31. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ne maceráld a jövő Einsteninjét, csak ha kérdez.

2017. máj. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy baj, örülj neki, és ne piszkáld. Nem kell beleavatkozni a játékába, majd jelzi, ha szüksége lesz rád.
2017. máj. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idos koraban az en gyerekem is ezt csinalta. Atment a masik szobaba es elvolt. A vedono ki volt akava hogy ez nem jo, egy ekkora gyereket fejleszteni kell, majd mittudomen hany evesen lehet az hogy egyedul jatszik. En meg mindig ugy gondoltam hogy egeszseges gyereket nem kell fejleszteni, raadasul az hogy egyedul "jatszik" nekem eleg jo fejlesztesnek tunt. Persze mostmar nem csinal semmit egyedul... de majdcsak.
2017. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 babyboom567 ***** válasza:
100%
5,5 hós a kisfiam,és eljátszik(jó nem órákat),már 2 hetes babaként is elnézelődött egyedül a szobában.Ilyenkor sosem zavartuk meg.Mindig szól ha kellünk neki.
2017. máj. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor hagyd jatszani! Nem szabad beleavatkozni.
2017. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb kisfiam volt ilyen szemlélődő,csendesen elszöszmötölő,vizsgálódó.Sokat játszottunk közösen is, amikor szükségét éreztem,vagy éppen ő jelezte,akkor csatlakoztam.

A kisebb gyerkőc kb. 3 percre belefeledkezik valamibe de aztán....ha nem vagyok tőle fél méternyinél közelebb,akkor visít,szó szerint.Ő most múlt 1 éves.

Mindkettejüknek én vagyok az anyukája,ugyanúgy csinálok mindent és lám,tök más a habitusuk,ez csupán ezen múlik.


Inkább élvezd ezt az állapotot :D amíg meg nem gondolja magát! :)

2017. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!