Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma adtam be az igénylésem a...

Ma adtam be az igénylésem a GYES-re és egyszeri anyaságira, kb. mennyi idő múlva kapok pénzt? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 18:42
 1/6 anonim válasza:
pff inkább nem mondom......2-3 hónap. Nem normális dolog az biztos hogy pont mikor a legnagyobb szüksége lenne az adózó embereknek az állam segítségére akkor tolnak ki vele a legjobban......azért szorítok!
2010. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az anyasági 2 hét múlva jött. Én tgyást kaptam először, most gyedet, de a beadást követő hónap 3-ig utalják.
2010. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hétfői napon adtam be,azon a héten pénteken megkaptam az anyaságit,következő kedden a gyest. Ha minden rendben van a papírokkal és nem kérnek hiánypótlást kb 3héten belül megkapod,de ezt elmondja az ügyintéző is,én is annó tőle kérdeztem meg.
2010. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy hét elteltével megkaptam minden jogosultságot a MÁK-tól.
2010. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én személyesen vittem be az Államkincstárba és mivel rendbe volt minden melléklet két nap múlva a számlámon volt a pénz.
2010. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is személyesen vittem be és elvileg hiánytalan.

Remélem hamar megkapjuk.

Köszi a válaszokat!

2010. máj. 17. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!