Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztalat a pécsi bölcsödékr...

Tapasztalat a pécsi bölcsödékről? Köztársaság téri vagy a Mezőszél érdekelne. Mitől függ, hogy felveszik-e a gyermekem. Idén 2 éves lesz, és a GYES-ből + a férjem fizetéséből nem tudjuk fizetni a lakáshitelünket, muszály visszamennem dolgozni.

Figyelt kérdés
A Köz-tériben azt mondták menjek áprilsiban beíratni. De mikor tudom meg hogy felvették-e? Mit tegyek ha nem, és a másik bölcsibe meg már nincs felvételi? Ha dolgozok is, arra már nem futja, hogy egy baby-sittert fizessek belőle? Mit tegyek? Mitől függ hogy felveszik-e a gyermekem?
2010. febr. 1. 07:58
 1/2 anonim válasza:

Szia,


a pécsi bölcsikről nincs infom, de általában tudom, h túljelentkezés van, uh mielőbb menj el a bölcsibe (szerintem ne kockáztass, menj el mindkettőbe, vagy amennyi van)keresd a vezetőt (esetleg érdemes előtte telefonon egyeztetni, h mikor tud fogadni), ő megmutatja a bölcsit és kérj jelentkezési lapot, amit nálunk mindkét szülő munkahelyére el kellett küldeni aláiratni, pecsélteltetni, mint egy igazolást, h tényleg van munkátok, a védőnőknek kellett irni igazolást a családi körülményekről és utána lehet jelentkezni. - én már tavaly leadtam a jelentkezést nyár elején, s akkor azt mondták, hogy még van rá esély, hogy idén ősszel felveszik a kisfiamat. Szóval ne habozz!!!!

2010. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bocs, az apróbetűs részt csak most olvastam a kérdésednél. Szerintem mindenképp jelentkezz, ha nem most ősztől, de amint üresedés lesz, te legyél az első, akinek beveszik a gyerekét. Nem tudom, h Pécsen hogy van, nálunk nagyon 'divatos' most az un. családi napközi, ami fizetős, de azért nem annyi, mintha egy bébicsősz vigyázna a gyerekedre (olyan 2-2500 Ft körül van egy nap 3szori étkezéssel asszem). Szerintem érdemes Pécsen is körülnézni, ilyen nagy városban tuti van pár ilyen. Esetleg az állami bölcsiknek nincs magán részük, ahová még beférne? az is fizetős, de talán nem olyan nagyon drága..

Remélem tudtam segiteni!

2010. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!