Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köhögéstől ingerelheti magát...

Köhögéstől ingerelheti magát hányásig?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mitől köhög néha, lehet félrenyelt, lehet porszem, lehet slájm, de elkezd a picinyem köhögni, és hányni is, annyira belejön a köhögésbe. Nem tudom jobban leírni. Volt már hasonló nálatok? Annyira sajnálom, mit tehetnék ez ellen? Mitől lehet? 9 hós.
2010. máj. 17. 19:04
 1/6 anonim válasza:
100%
Én csúnyán megfáztam a tavasszal, utána a nátha elmúlt, de a torkom hetekig fájt. Folyton köhögtem, néha öklendeztem is. Doki enm látott semmit a torkomban. Azóta se tudom, hogy mitől köhögtem igy.
2010. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet!Van,hogy én is annyira köhögök,hogy már öklendezek.Bár a fiamnál még nem volt ilyen,de ha magamból indulok ki,simán lehet.
2010. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony lehet a köhögéstől,párszor előfordult nálunk is csecsemő korban!Az én kislányom 2 éves és nem rég annyira hisztizett hogy elkezdett hányni attól is!
2010. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kislányom ha beteg és köhög, miután lefeküdt max fél óra után köhögési rohamot kap és hány. Ez velem is sokszor előfordul. Nálunk a sinecod csepp és a stodal szirup vált be.
2010. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dokinak is elmondom, hogy volt 2-3-szor ilyen eset. Meg volt fázva, de elmúlt az orrfolyás, esetleg fönt volt még neki slájm, vagy ilyesmi, és az ingerelte köhögésre, amiből hányás lett. Másra nem tudok gondolni.:(
2010. máj. 17. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnál ez rendszeres.Ha nagyon sír pár perc után elkezd öklendezni és hányni.
2010. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!