Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős, több napig tartó köhögés...

Erős, több napig tartó köhögéstől nyílhat a méhszáj? Vagy okozhat egyéb más problémát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én két hónapig köhögtem úgy,hogy majd megfulladtam,de nem nyíltam tőle.(megmarta a gyomorsav a nyelőcsövemet)Semmi baja nem lesz a babának.
2011. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még annyi kiegészítés, hogy első terhességnél idő előtt kinyílt a méhszájam nem is tudni mitől,és nem is éreztem,tehát tulajdonképpen mondhatni hogy hajlamos vagyok rá.
2011. aug. 24. 08:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más és más.Lehet,hogy az elsőnél kinyílt előbb,de nem biztos,hogy most is ki fog.Kinyílhat emeléstől,fizikai megterheléstől is.Nálad lehet nagyobb az esélye,hogy sokáig tartó köhögésnél is nyílna,de nem tartom valószínűnek,hogy pár napos köhögéstől megtörténne.
2011. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A méhszáj nem nyílik ki tőle. Állítólag a magzatburok megrepedhet az erős köhögéstől, de az egyik terhességemnél én is 2 hónapig köhögtem erősen (7-9. hónap között), és semmi gond nem lett! Ennek ellenére nagyon fontos kezelni a köhögést!!!
2011. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!