Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt SZEMELYES (termeszetesen...

Volt SZEMELYES (termeszetesen a gyermeked altal) negativ tapasztalat a rotavirus-oltassal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kislanyom holnap kapja es elegge tartok töle, de fontosnak tartottam mert masfel eves kora körül sajnos bölcsibe kell adnom es nagyon felek ettöl a betegsegtöl.
2010. máj. 17. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Az 1. után kicsi vér volt 2 kakis pelusban, de minimális. Most a 2. után nagyon fájt éjjel a pocakja, de csak pár percig és szerintem ettől.

Más oltással együtt kapta, így kapott lázcsillapítót is.

2010. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
negatívnak nem mondanám annyira: második oltás után nyűgös volt és étvágytalsn, és ahhoz képest hogy alig evett 30-50 gr-ot, 140 helyett, 6 kakija volt és zöldes, de ez csak egy napig tartott és az első oltást észre sem vettük.
2010. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is beadattam a kisfiamnak, de szerencsére nem vettem észre rajta semmilyen változást. Szerintem ez is nagyon baba függő.
2010. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is beadattam, nem volt semmi negatív tapasztalat. Kicsit fintorgott :) Nem volt se lázas, se nyűgös, aludt egy nagyot. Bár mi a kötelezővel együtt kaptuk.
2010. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is beadattuk, picit aluszékonyabb volt, de ennyi. Semmi mást nem tapasztaltunk, negatívumot pláne nem.
2010. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mind a 2 fiam megkapta, és semmi nem volt! Még a kaki sem változott meg!
2010. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kislányom az oltás után kicsit hasment és olyan "rota-szagú" volt a széklete. (Onnan tudom, mert a nagyobbik sajnos elkapta 4 éve)
2010. máj. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek, megnyugtattatok :)
2010. máj. 18. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!