Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valakinek részleges vaginiz...

Ha valakinek részleges vaginizmusa van, inszeminációt lehet altatásban vagy bódításban csinálni?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos az van, ami azt jelenti, hogy orvos műszerekkel ha közelítenek hozzám, akkor a hüvelybemenet görcsöt kap (dokim szerint pajszerrel jobban szét tudna feszíteni - viccesen mondja persze). Nem tudom, kibírom-e az eljárást. Volt már valaki így? (Más téren nincs gondom, mielőtt megkérdezné valaki). Köszönöm előre is, ha valaki érdemben tud valami okosat mondani. 27/L.
2010. máj. 17. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Kegel-gyakorlatokat ajánlotta a dokim nekem is, mert rendkívül nehezen megy a vizsgálat, még egy sima rákszürésen is vért izzadunk én is, a doki is :(


Inszemmel kapcsolatba sajnos nem tudom a választ, de nekem volt már ilyen jellegű vizsgálatom (petevezeték-átfúvás) és azt nekem pld. bódításban csinálták, pont emiatt. Kérdezz rá a dokidra.

2010. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Hátha jön még v.ki, aki jártas a témában.
2010. máj. 17. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Hallottam arról, hogy hipnózist alkalmaznak fogorvosok fájdalomcsillapításként.

[link]

Más területen is lehet alkalmazni ezt az eljárást, de kérdés, hogy hol találsz ehhez megfelelő orvost :(


[link]

2010. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!